Сімох російських плавців відсторонили від Олімпіади

Плавці Копирайт изображения Getty

Семеро російських плавців не мають права брати участь в Олімпійських іграх у Ріо-де-Жанейро через порушення антидопінгових правил, повідомила Міжнародна федерація плавання (FINA).

За рішенням FINA, від участі в Іграх мають бути відсторонені Юлія Єфімова, Володимир Морозов, Микита Лобінцев, Дар'я Устинова, Михайло Довгалюк, Анастасія Крапівіна і Наталя Ловцова.

При цьому у федерації заявили, що російські синхроністки, стрибуни у воду і ватерполістки, які потрапити на Олімпіаду, не причетні до вживання допінгу.

FINA також повідомила, що має намір перевірити ще раз усі допінг-проби російських спортсменів, які виступали у 2015 році на чемпіонаті світу з водних видів спорту в Казані.

Раніше у понеділок голова Олімпійського комітету Росії Олександр Жуков повідомив про те, що у пробах вісьмох спортсменів, які претендують на поїздку на Олімпіаду в Ріо-де-Жанейро у складі збірної Росії, раніше виявляли сліди допінгу.

Напередодні Міжнародний олімпійський комітет ухвалив рішення не забороняти всій російській збірній брати участь в Олімпіаді в Ріо, попри твердження Всесвітнього антидопінгового агентства (WADA) про те, що у Росії з 2011 по 2015 роки під контролем держави проводилася масштабна допінг-програма.

При цьому були дискваліфіковані майже всі легкоатлети.

20 червня WADA і Міжнародна федерація плавання почали розслідування за повідомленнями про застосування допінгу російськими і китайськими плавцями.

Літні Олімпійські ігри пройдуть в Ріо-де-Жанейро з 5 по 21 серпня.

Новини на цю ж тему