Українські клуби не дуже вдало стартували у Лізі Європи

Ворскла - Локомотіва Копирайт изображения vorskla.com.ua
Image caption "Ворскла" (її гравці у білій формі) вдома не змогла забезпечити собі комфортний рахунок перед грою в Загребі

У четвер полтавська "Ворскла" та "Олександрія" зіграли перші ігри в рамках кваліфікації до Ліги Європи.

Старт видався не надто вдалим - "Ворскла" не змогла обіграти загребську "Локомотіву", а "Олександрія взагалі розгромно поступилася "Хайдуку" з хорватського Спліта.

Суха нічия

Полтавчани, які мали більше досвіду виступів у єврокубках, довгий час не могли створити небезпечні моменти біля воріт суперника.

Натомість кілька разів могли пропустити. Так на 43-й хвилині нападник загребців Грезда обіграв двох захисників і воротаря Богдана Шуста й пробивав у фактично пусті ворота, однак "Ворсклу" в останній момент виручив Олексій Дитятьєв.

У другому таймі хорвати мали ще кілька гострих моментів, однак надійно грав Богдан Шуст.

"Ворскляни" ж суттєву ініціативу захопили лише наприкінці гри, коли могли забивати Кобахідзе і Коломоєць, однак обом забракло точності.

У підсумку - нульова нічия. Полтавчани тепер спробують досягти потрібний результат у матчі-відповіді.

Фіаско "Олександрії"

Копирайт изображения fco.com.ua
Image caption Єврокубковий дебют у "Олександрії" вийшов невдалим

"Олександрія", яка вперше в своїй історії грала в єврокубках, продовжила свою невдалу серію ігор - у першому турі українського чемпіонату вона програла на виїзді київському "Динамо" з рахунком 1:5.

Вдома, проти більш іменитого "Хайдука", "олександрійці" змогли протриматися лише перший тайм, хоча й провели кілька гострих атак на ворота гостей.

Однак вже на 52-й хвилині вони пропустили гол від Чосіча, за півгодини Ерцег подвоїв рахунок, а на останній хвилині гри нападник хорватів Франк Охандза встановив підсумковий рахунок - 0:3 на користь "Хайдука" і "Олександрія" має дуже примарні шанси на продовження боротьби у турнірі.