Ф'юрі перевірять на допінг

Тайсон Ф'юрі Копирайт изображения Getty
Image caption Тайсон Ф'юрі став чемпіоном світу за версією WBA та WBO у листопаді 2015 року, коли переміг Володимира Кличка

Британський антидопінговий комітет UKAD перевірить чемпіона світу з боксу Тайсона Ф'юрі на вживання допінгу.

В UKAD повідомили, що оголосили підозру боксеру ще 24 червня. У той день, коли стало відомо про перенесення бою-реваншу британця з Володимиром Кличком через травму чемпіона.

Антидопінговий комітет також повідомив про тимчасове відсторонення від змагань Тайсона Ф'юрі, а також його брата - Гьюі Ф'юрі, який також є боксером-важковаговиком.

Однак пан Ф'юрі оскаржив свою дискваліфікацію, після чого її скасували до слухань у Національному антидопінговому суді. Коли саме вони можуть відбутися наразі невідомо.

Сам Тайсон Ф'юрі заявив, що позиватиметься до UKAD через озвучені ними звинувачення проти себе.

Проблемні аналізи

Копирайт изображения Getty
Image caption Бій-реванш був запланований на 9 липня, однак його перенесли через травму британця

Видання Sunday Mirror повідомляє, що у аналізах боксера, взятих у лютому 2015 року, виявлено заборонену речовину нандролон.

Тайсон Ф'юрі заперечив такі звинувачення, а його юристи заявили, що результати аналізів за період з березня по травень 2015 року є суперечливими.

Представники боксерів також повідомили, що судові провадження щодо справи вже почалися.

Юристи нарікають на те, що через витік інформації про звинувачення у вживанні допінгу та дискваліфікації Тайсон Ф'юрі та його брат зазнали численних образ у медіа та соцмережах.

Водночас в UKAD заявили про те, що зазвичай не повідомляють про дискваліфікацію спортсменів до слухань у суді, але самі боксери своїми коментарями зробили справу публічною.

Новини на цю ж тему