Усейн Болт став дев'ятиразовим олімпійським чемпіоном

Болт Копирайт изображения AP
Image caption Усейн Болт говорив, що нинішня Олімпіада стане останньою в його кар'єрі

Збірна Ямайки утретє поспіль виграла олімпійський фінал у чоловічій естафеті 4х100м.

Таким чином, знаменитий спринтер Усейн Болт, який біг на завершальному етапі естафети, завоював своє третє "золото" на Іграх у Ріо-де-Жанейро та дев'яте у своїй кар'єрі.

Друге місце сенсаційно посіла збірна Японії. Третьою до фінішу прийшла команда США, але її дискваліфікували за заступ за доріжку, тож "бронза" дісталася спортсменам з Канади.

Напередодні Болт був найсильнішим на 200-метровій дистанції. Раніше цього тижня він переміг у олімпійській 100-метрівці.

Тоді він сказав, що має намір виграти на Олімпіаді в Ріо-де-Жанейро всі забіги, у яких братиме участь. Болт додав, що, завоювавши ці нагороди, він навічно впише своє ім'я в історію спорту.

Зараз Усейн Болт посідає третє місце серед усіх легкоатлетів за кількістю завойованих олімпійських золотих медалей.

Раніше ямайський бігун заявив, що Олімпіада в Ріо стане останньою в його кар'єрі.