Ліга Європи - Зоря проґавила перемогу, Шахтар - ні

Шахтар Копирайт изображения AFP
Image caption Шахтар вважали фаворитом вечора

Донецький "Шахтар" переміг турецький "Коньяспор" у матчі групового турніру Ліги Європи з футболу.

Гра на стадіоні "Конья Бююкшехір" завершилася із рахунком 0:1 на користь "гірників".

Єдиний м'яч у цій зустрічі на 76-й хвилині забив нападник Факундо Феррейра.

"Гірників" вважали беззаперечним фаворитом матчу в Коньї - навіть попри травми кількох гравців основного складу донецької команди.

Трохи раніше у рамках того ж турніру луганська "Зоря" із рахунком 1:1 зіграла проти стамбульського "Фенербахче" на стадіоні "Чорноморець" в Одесі.

Рахунок на 53-й хвилині гри відкрив півзахисник луганського клубу Дмитро Гречишкін.

Утримувати перевагу "Зорі" вдавалося практично до кінця зустрічі в Одесі, однак на п'ятій доданій хвилині другого тайму захисник "Фенербахче" Сімон Кьєр зрівняв рахунок.

Обидва українських клуби формально базуються на непідконтрольних Києву територіях Донбасу.

У четвер у Групі А, де грає "Зоря", також відбувся матч між роттердамським "Феєнордом" і англійським "Манчестер Юнайтед", який закінчився із рахунком 1:0 на користь нідерландців.

"Феєнорд" із трьома очками тепер є лідером групи.

У Групі H "Спортинг Брага" (Португалія) і "Гент" (Бельгія) зіграли внічию - 1:1, що зробило лідером групи "Шахтар".