Хакери оприлюднили нові допінг-документи

Хакери оприлюднили нові допінг-документи Копирайт изображения Reuters

Хакерська група Fancy Bears опублікувала третю частину документів про використання спортсменами заборонених речовин в терапевтичних цілях.

У публікації на сайті групи йдеться, що застосування допінгу було дозволено британкам Ніколі Адамс (бокс), Лорі Тротт (велоспорт), Шівон-Марі О'Коннор (плавання), Олівії Карнегі-Браун (академічне веслування), данці Джанетт Оттесен (плавання ), австралійцям Кімберлі Бреннан (академічне веслування), Олександру Белоногову (академічне веслування), Джеку Бобріджу (велоспорт), іспанці Міреї Бельмонте (плавання), і німцям Юліану Юстусу (стрільба) і Лаурі Зігемунд (теніс).

Раніше хакери вже двічі викладали в мережу документи із іменами спортсменів, в чиїх допінг-пробах на Олімпіаді в Ріо-де-Жанейро були виявлені заборонені препарати.

Fancy Bears заявили, що зламали систему антидопінгового адміністрування та менеджменту (ADAMS), отримавши доступ до особистих медичних даних атлетів. За цими документами, перелічені спортсмени отримали дозвіл на вживання заборонених препаратів.

У документах йшлося про американських, британських, німецьких спортсменів, а також атлетів з Росії, Данії, Польщі, Чехії та Румунії.

Зокрема були опубліковані документи таких американських спортсменів: гімнастки Сімони Байлз, баскетболістки Єлени Делле Донн, а також тенісисток Вінус і Серени Вільямс.

ВАДА заявила, що підозрює у зламі російських хакерів, які таким чином намагаються помститися за заборону російським спортсменам виступати на Олімпіаді в Ріо-де-Жанейро.

Новини на цю ж тему