Останнє поновлення: понеділок, 12 жовтня 2009 p., 19:22 GMT 22:22 за Києвом

Перешліть цю сторінку другові   Версія для друку
Англія не скаржитиметься ФІФА щодо фаєрів на полі

Фаєри на полі в Дніпропетровську
Англійська футбольна асоціація не подаватиме офіційну скаргу до міжнародної федерації футболу ФІФА після того, як під час матчу Україна - Англія на поле з трибун кинули фаєри.

Вже через кілька секунд після початку першого тайму на стадіону Дніпро в Дніпропетровську, вболівальники кинули в штрафний майданчик англійців біля воріт Роберта Гріна.

Згодом ще кілька кинули після того, як Андрій Шевченко не забив пенальті.

Гру потрібно було зупиняти двічі.

Речник Футбольної асоціації назвав такі дії українських вболівальників "неприпуститмими".

"Неприпустимими є такі дії, коли здійснюють напад на будь якого гравця."

Після того, як гру двічі зупиняли, щоб прибрати поле, під час перерви робили оголошення, що якщо більше фаєри викинуть на поле, то матч зупинять.

Україна перемогла в матчі 1:0, що надало їм надію потрапити на Чемпіонат світу 2010 через серію плей-офф, якщо команда в середу переможе збірну Андорри.

В українських медіа кажуть, що за фаєри Україну можуть оштрафувати матчем при порожніх трибунах.

Не зважаючи на поразку, Англія вже гарантувала собі місце в Південній Африці. Вона залишається на першому місці в групі.