Ізраїль

 1. Нетаньяху і Мохаммеда Бінь Заїд

  "Історичний день", - написав у своєму твіттері прем'єр-міністра Ізраїлю Беньямін Нетаньяху.

  Читати більше
  next
 2. оон

  Організація об'єднаних націй відправила двох своїх працівників у неоплачувані відпустки через звинувачення у сексуальних порушеннях в службовій машині в Ізраїлі.

  Читати більше
  next
 3. відео

  Організація Об'єднаних Націй заявила, що "шокована і глибоко стурбована" відео зі статевим актом в авто з символікою організації в Ізраїлі.

  Читати більше
  next
 4. випуск новин

  В Україні новий рекорд інфікованих - за добу зафіксували 578 нових випадків. У МОЗ це пов’язують із порушенням карантину під час Великодніх свят.

  Читати більше
  next
 5. Нетаньяху

  Проте основний суперник прем'єра Ізраїлю, лідер партії "Кахоль-Лаван" Бені Ганц своєї поразки остаточно поки що не визнав.

  Читати більше
  next
 6. Image purportedly used in Hamas honey trap

  Бойовики угруповання ХАМАС зламали смартфони кількох десятків ізраїльських військових, яким вони надіслали повідомлення нібито від дівчат, що бажали познайомитися.

  Читати більше
  next
 7. Мітинг

  Стоячи поряд із прем'єр-міністром Ізраїлю, Трамп заявив, що його план "може бути останньою можливістю для палестинців".

  Читати більше
  next
 8. Святослав Хоменко, Ольга Просвірова

  BBC

  Зеленський

  Володимир Зеленський візьме участь у форумі, на який відмовився приїхати польський президент Анджей Дуда, але на якому виступить російський - Володимир Путін. Що за цим усім стоїть?

  Читати більше
  next
 9. Ганна Кундіренко, Георгій Ерман

  BBC News Україна

  airfield downed

  У цьому переліку від BBC News Україна - сім найбільших авіаційних трагедій, коли цивільні літаки ставали мішенню військових технологій.

  Читати більше
  next
 10. Бандера

  Кожен народ і кожна держава самостійно визначає і вшановує своїх героїв. Так у МЗС України відреагували на обурення послів Ізраїлю і Польщі з приводу вшанування в Україні Степана Бандери.

  Читати більше
  next