Україна

 1. пожежа

  Представники ринку говорять про підпал. У магазинах зберігалося багато тюків з тканиною, яка тліє.

  Читати більше
  next
 2. Мапа

  В якій області найбільше інфікованих коронавірусом? Скільки одужало? А скільки померло? Все це - на нашій інтерактивній мапі.

  Читати більше
  next
 3. Станіслав Цалик

  Письменник, краєзнавець

  хліб

  Один із секретів СРСР полягав у тому, що сталінська індустріалізація від самого початку являла собою величезну авантюру, адже держава, що затіяла дорогий проєкт, була банкротом.

  Читати більше
  next
 4. Зеленський та Тимчук

  Очільницею Харківської облдержадміністрації стала Айна Тимчук. У 2010-2014 роках вона була заступницею харківського мера Кернеса.

  Читати більше
  next
 5. гриневецький

  Сергій Гриневецький вважається одним з найдосвідченіших політиків з Одеської області.

  Читати більше
  next
 6. зеленський

  Рішення про необхідність запровадження повного локдауну в Україні ухвалять через тиждень, коли будуть зрозумілі наслідки карантину вихідного дня.

  Читати більше
  next
 7. голод

  Від голоду в Україні, відомого як Голодомор, померли щонайменше 3,9 мільйона людей. Кількість жертв у всьому СРСР оцінюють у близько сім мільйонів.

  Читати більше
  next
 8. зброя

  Склад зброї знайшли неподалік Офісу президента, будівлі уряду та Верховної Ради.

  Читати більше
  next
 9. Випуск новин

  Ми запитали у міністра фінансів, коли Україна отримає критично важливу позику від МВФ, підприємці - карантинну допомогу, обіцяну президентом Зеленським, а парламент ухвалить бюджет на наступний рік.

  Читати більше
  next
 10. марченко

  Через те, що Україна досі не отримала запланованих у бюджеті запозичень, до кінця року у кошторисі бракує 3 млрд доларів. Про це заявив міністр фінансів Сергій Марченко в інтерв'ю ВВС News Україна.

  Читати більше
  next