Україна

 1. Зморозки

  Синоптики попереджають про заморозки у деяких регіонах України. Про це йдеться у повідомленні на сайті Укргідрометцентру.

  Читати більше
  next
 2. Суддя Чаус

  Служба безпеки України відкрила кримінальне провадження через викрадення екссудді Миколи Чауса та переправлення його через кордон. Про це повідомив прессекретар СБУ Артем Дегтяренко.

  Читати більше
  next
 3. Батьківщині-Матері

  Українці воювали з десятками народів проти нацизму. Про це заявив президент Володимир Зеленський, звертаючись до українців з нагоди Дня пам'яті та примирення, який відзначають в Європі та Україні 8 травня.

  Читати більше
  next
 4. В'ячеслав Шрамович

  BBC News Україна

  Пінгвін

  25-а українська антарктична експедиція стала найважчою в історії. Про неї ми поговорили зі зв'язківцем станції "Академік Вернадський" Євгенієм Прокопчуком.

  Читати більше
  next
 5. Світлана Дорош

  BBC News Україна

  7 років у російській тюрмі. В Україну повернувся Олексій Чирній, звинувачений РФ у "тероризмі"

  Із російської в’язниці вийшов на свободу Олексій Чирній – четвертий і останній із засуджених у справі "кримських терористів".

  Читати більше
  next
 6. Помстилися за образу дитини. У Києві підпалили чоловіка, він помер від опіків

  Нападників вдалося затримати - обом загрожує довічне ув'язнення.

  Читати більше
  next
 7. 9 травня. вічний вогонь

  Україна має відзначати і День пам'яті та примирення 8 травня, і День перемоги над нацизмом 9 травня вважає 41% українців. Такі результати опитування, проведеного фондом "Демократичні ініціативи" спільно з центром Разумкова.

  Читати більше
  next
 8. Як Україна готується протистояти Росії в Азовському морі - CNN

  Росія стягує військові кораблі до берегів України. Кремль наполягає, що це лише військово-морські навчання, але чи дійсно немає прииводу для занепокоєння?

  Читати більше
  next
 9. Слуга народу

  Facebook видалив понад сотню екаунтів та кілька десятків сторінок, пов'язаних з пропрезидентською партією "Слуга народу", за маніпуляції громадським обговоренням з допомогою фейкових екаунтів.

  Читати більше
  next