ЗМІ

 1. Кандидати на канцлера

  Зміна влади у Німеччині впливає не лише на саму Європу, а й на Україну в її протидії Росії. Іноземні медіа розмірковують про те, якими будуть ці зміни та чого варто очікувати Києву.

  Читати більше
  next
 2. одеса

  Невеликий стартап дизайнера меблів Саші Плотіци, родом з Одеси, привернув увагу провідних медіа США.

  Читати більше
  next
 3. Ангела Меркель

  Під час прощального турне Балканами Ангела Меркель заявила, що Північна Македонія та Албанія готові до переговорів щодо членства в ЄС і "підбадьорила" інші країни регіону щодо реформ для приєднання до Євросоюзу.

  Читати більше
  next
 4. Моргенштерн

  Музикант Моргенштерн, відомий також як громадянин Росії Алішер Валєєв, знову в українських новинах.

  Читати більше
  next
 5. Афганістан

  Журналісти в Афганістані розповідають, що таліби їх затримували і жорстоко били, коли вони намагалися висвітлити акції протесту.

  Читати більше
  next
 6. Випуск новин

  Суд у Нідерландах відновив слухання справи щодо катастрофи рейсу МН-17. Процес перейшов до найемоційнішої стадії. Почали виступати родичі жертв трагедії.

  Читати більше
  next
 7. сара рейнсфорд

  Я пишу це серед ночі за своїм кухонним столом у Москві, дивлячись в бік тьмяних червоних зірок та золотих куполів Кремля. Але на момент, коли ви це прочитаєте, я вже повернуся до Англії, вислана з Росії як загроза національній безпеці.

  Читати більше
  next
 8. Парки

  Один сквер, сотні наркозалежних, тисячі невдоволених місцевих жителів і влада, яка не може з цим упоратись.

  Читати більше
  next
 9. Ліз Робсон

  Перша голова Української служби ВВС Елізабет Робсон-Елліот пригадує, у яких умовах відкривала мовлення українською невдовзі після здобуття незалежності, і розповідає, що найбільше її вражає в Україні зараз.

  Читати більше
  next
 10. Як ВВС розповідала про незалежність України

  Новина про проголошення незалежності України не була першою у випусках теленовин ВВС. Однак цю подію називали найбільшим ударом по СРСР.

  Читати більше
  next