Корупція

 1. Єрмак та Зеленський

  Зеленський підтвердив, що літав у Карпати з Єрмаком на гвинтокрилах ДСНС та на військовому, бо його літак і президентський гвинтокрил одночасно зламалися.

  Читати більше
  next
 2. Жанна Безп'ятчук

  BBC News Україна

  Одеса

  За версією НАБУ, на базі одеської мерії в 2016-2019 роках створили злочинне угруповання, що незаконно роздавало землі під забудову. На кону була доля приморської зони Одеси та надприбутки. Мер Труханов усе це заперечує. ВВС News Україна розбиралася в цій справі.

  Читати більше
  next
 3. вакцинація

  Якщо людина придбала фальшивий сертифікат, а після цього хоче зробити справжнє щеплення, то це стане можливим.

  Читати більше
  next
 4. Блаттер та Платіні

  Крім шахрайства, швейцарці розслідують і ймовірну корупцію у ФІФА та УЄФА при виборі Катару як країни-господаря чемпіонату світу з футболу.

  Читати більше
  next
 5. офшори

  Журналісти-розслідувачі заявляють про існування розгалуженої мережі офшорів у студії "Квартал-95". Вона отримувала від Коломойського гроші, походження й призначення яких потрібно розслідувати.

  Читати більше
  next
 6. Путін і квартира в Монако

  Таємні угоди і приховане майно сотень світових лідерів, політиків і мільярдерів стали надбанням громадськості завдяки одному з найбільших в історії витоків фінансових документів. Нове офшорне досьє назвали Pandora Papers.

  Читати більше
  next
 7. Діана Куришко

  BBC News Україна

  хворі на рак

  Що відбувається з закупівлею ліків проти раку в Україні і як пацієнтам перевірити, на які ліки вони мають право, з'ясовувала ВВС Україна.

  Читати більше
  next
 8. Святослав Хоменко

  BBC, Київ

  Зеленский

  Представники влади називають закон про олігархів "найважливішим днем у новітній історії України", критики - причому не лише серед опозиціонерів - вважають, що він далеко не ідеальний.

  Читати більше
  next
 9. Святослав Хоменко

  ВВС, Київ

  Чаус

  Суддя районного суду може стати могильником кар'єри одного колишнього та одного чинного президента України. Він опинився у центрі міжнародного скандалу та спричинив маленьку війну між українськими спецслужбами.

  Читати більше
  next
 10. Ігор Павловський під час урочистих заходів з нагоди закладки чотирьох малих броньованих артилерійських катерів на ПАТ "Завод "Ленінська кузня", в Києві, 2016 рік

  ДБР підозрює учасника оборони Маріуполя та колишнього заступника міністра оборони у корупційних діях під час закупівлі відомством військових катерів та санітаних машин. Бойовий генерал вважає звинувачення безпідставними.

  Читати більше
  next