Німеччина

 1. випуск новин

  Вибори в Німеччині не дали однозначної відповіді на питання, хто формуватиме наступний уряд і стане канцлером після Меркель.

  Читати більше
  next
 2. Кандидати на канцлера

  Зміна влади у Німеччині впливає не лише на саму Європу, а й на Україну в її протидії Росії. Іноземні медіа розмірковують про те, якими будуть ці зміни та чого варто очікувати Києву.

  Читати більше
  next
 3. Лідер СДП Олаф Шольц

  На федеральних виборах Німеччини перемогла лівоцентристська Соціал-демократична партія (СДПН). Вона з невеликим відривом обійшла партію канцлерки Ангели Меркель, яка зібралася у відставку.

  Читати більше
  next
 4. вибори , німеччина

  Правоцентристський блок ХДС/{CC і лівоцентристська Соціал-демократична партія набирають по 25% на парламентських виборах в Німеччині. Про це свідчать дані перших екзит-полів.

  Читати більше
  next
 5. вибори у німеччині

  У Німеччині відбуваються перші за 19 років вибори Бундестагу, на які правлячу партію Християнсько-демократичний союз не веде чинна канцлерка Ангела Меркель.

  Читати більше
  next
 6. Юрі Вендік

  Російська служба BBC

  меркель

  Незабаром в європейській та німецькій політиці утвориться величезна порожнеча. Ангела Меркель залишить посаду канцлера Німеччини.

  Читати більше
  next
 7. Георгій Ерман

  BBC News Україна

  Меркель

  У неділю в Німеччині обирають Бундестаг. Після 16 років правління Ангела Меркель залишає посаду канцлера. Хто стане її наступником і чи зміниться політика Німеччини щодо Росії та України?

  Читати більше
  next
 8. випуск новин

  Як український боксер Олександр Усик готується до бою в Лондоні і чи збирається станцювати гопак.

  Читати більше
  next
 9. кібератака

  Європейська комісія підозрює Росію у спробі втручання у європейські демократичні процеси напередодні парламентських виборів у Німеччині, які мають відбутися у неділю.

  Читати більше
  next
 10. Ангела Меркель прощається

  У неділю, 26 вересня, в Німеччині відбудуться загальні парламентські вибори, після яких Ангела Меркель залишить свою посаду канцлерки.

  Читати більше
  next