Газ

 1. Жінка і чоловік у парку

  За місяць до Нового року починають діяти закони і урядові рішення, які можуть стосуватися і вас. Серед них збільшення пенсій, спрощена прописка і 1000 гривень за щеплення

  Читати більше
  next
 2. газове сховище

  Західна преса продовжує писати про безпекові ризики, які постали перед Європою та Україною. The Independent попереджає, що в разі холодної зими Європі доведеться використовувати буферний газ.

  Читати більше
  next
 3. "Північний потік-2" очолює Герхард Шрьодер, колишній канцлер Німеччини і давні друг Володимира Путіна

  Німеччина призупинила сертифікацію газогону "Північний потік-2" за домовленістю з російською компанією "Газпром", пише одна з провідних газет Польщі, Gazeta Wyborcza.

  Читати більше
  next
 4. Німецькі екологічні активісти виступають проти "Північного потоку-2"

  Після того, як німецький регулятор відклав сертифікацію газогону "Північний потік-2", ціни на газ у Європі зросли на 17%.

  Читати більше
  next
 5. Укрпошта

  Працівників "Укроборонпрому", "Нафтогазу", "Укрпошти" та "Ощадбанку", наприклад, відсторонятимуть від роботи без щеплень.

  Читати більше
  next
 6. газові труби

  Молдова і російська компанія "Газпром" уклали договір про постачання газу на п'ять років. В країні вже тиждень діє режим надзвичайного стану через недопостачання російського палива та важкі переговори щодо нового контракту.

  Читати більше
  next
 7. Санду і Зеленський

  Російський "Газпром" погрожує залишити Молдову взимку без газу через борги. До чого тут Крим?

  Читати більше
  next
 8. НПЗ в Канаде

  На шляху до зеленого майбутнього світу доведеться пережити ще не одну паливну кризу подібну до нинішньої, попередило Міжнародне енергетичне агентство (IEA).

  Читати більше
  next
 9. випуск новин

  Європі бракує газу перед приходом зими. Росія не квапиться допомагати і запевняє, що не причетна до кризи.

  Читати більше
  next
 10. Газ

  Російський "Газпром" з 1 жовтня зупинив транзит газу в Угорщину через Україну. Що це означає для України та Європи пояснює голова українського “Нафтогазу” Юрій Вітренко.

  Читати більше
  next