Донбас

 1. Святослав Хоменко

  ВВС, Київ

  Зеленский

  Із плутаних та емоційних пояснень Володимира Зеленського випливає, що українську розвідку кілька років очолювала некомпетентна і корумпована людина, а сам президент України не давав згоди на операцію із затримання трьох десятків "вагнерівців".

  Читати більше
  next
 2. мзс рф

  Міністерство закордонних справ РФ Росії опублікувало листування глави відомства Сергія Лаврова з колегами з Німеччини та Франції про переговори щодо ситуації на Донбасі. Такий крок російське МЗС пояснило тим, що позиція Росії щодо цих переговорів "зазнає спотворень".

  Читати більше
  next
 3. шон пенн

  Відомий американський кінорежисер та актор Шон Пенн, готуючи новий фільм, поспілкувався з українськими військовими.

  Читати більше
  next
 4. Сепаратист

  Група розслідувачів Bellingcat розкриває лаштунки ретельно спланованої операції українських спецслужб, сам факт підготовки якої офіційний Київ донедавна заперечував.

  Читати більше
  next
 5. Орлан-10

  Українські військові "посадили" на Донбасі безпілотник "Орлан-10". Його використовують для наведення артилерії та розвідки.

  Читати більше
  next
 6. Загиблі на Донбасі

  У п'ятницю на Донбасі загинули двоє українських десантників з 79-ї бригади - вони підірвалися на міні.

  Читати більше
  next
 7. Російські війська

  Президент Володимир Зеленський у відеозверненні вперше за два тижні визнав скупчення російських військ на кордоні з Україною. За його даними, йдеться про близько 100 тис. військових.

  Читати більше
  next
 8. руки

  "Ізоляція" - це місце де б'ють і катують, так розповідають про цю тюрму ті, хто там побував і вижив.

  Читати більше
  next
 9. Яна Вікторова

  для ВВС News Україна, Луганськ

  кладовище

  У самопроголошеній "ЛНР" ситуація з коронавірусною інфекцією на сьогодні доволі напружена. Попри те, що офіційна статистика показує щодня в середньому дві тисячі хворих щодня і максимум 60 померлих, кладовища поповнюються рядами свіжих могил.

  Читати більше
  next