Крим

 1. Крим, гніздо ластівки

  Кабінет Міністрів на позачерговому засіданні у суботу вирішив закрити в'їзд і виїзд до Криму з континентальної України. Все - через коронавірус, поширення пандемії якого відчутно пришвидшилося в останні дні.

  Читати більше
  next
 2. Валерій Цепкало

  За тиждень президентських виборів, які відбудуться 9 серпня, Валерій Цепкало був змушений тікати з рідної країни через ризик арешту.

  Читати більше
  next
 3. Давид Аксельрод

  Для ВВС News Україна, Крим

  Арїієписок Климент

  Парафіян Православної церкви України в анексованому Криму можуть позбавити можливості відвідувати свій головний храм в Сімферополі. Як українських православних витискають з Криму?

  Читати більше
  next
 4. В'ячеслав Шрамович

  BBC News Україна

  Світлана Тихановська

  Білоруський опозиціонер Валерій Цепкало пояснює, чому не говорить однозначно про "український Крим" та навіщо звернувся до російського президента Путіна за допомогою на виборах.

  Читати більше
  next
 5. Муса Сулейманов

  Муса Сулейманов - трирічний син кримськотатарського активіста Руслана Сулейманова, який понад рік перебуває під арештом в Криму, - загинув за загадкових обставин.

  Читати більше
  next
 6. Світлана Дорош

  ВВС News Україна

  Акція протесту проти окупації Криму

  Правозахисники кажуть, що міграційне законодавство Росії - це формальний механізм витіснення з Криму людей, нелояльних до російської влади загалом чи місцевої влади зокрема.

  Читати більше
  next
 7. луцьк

  Суд у Луцьку арештував Максима Кривоша, який 21 липня брав у заручники 13 людей й випустив їх після звернення президента Зеленського подивитись фільм "Земляни".

  Читати більше
  next
 8. поліція

  Полтавський нападник, який взяв у заручники працівника поліції та на автомобілі їхав до Києва, відпустив людину і втік.

  Читати більше
  next
 9. Луцьк

  Серед заручників були люди різного віку - від 15-річного хлопця до літньої жінки. В поліції розповіли, як вони почуваються.

  Читати більше
  next
 10. Випуск Новин

  Польські та українські слідчі говорять про безпрецедентну співпрацю для викриття корупційних схем в Укравтодорі. Затримали чотирьох підозрюваних, тривають обшуки.

  Читати більше
  next