Енергетика

 1. Світлана Дорош

  ВВС News Україна

  Вугілля

  Експрезидент Порошенко вважає звинувачення на свою адресу політичними, а його захисники кажуть про законність постачання вугілля з непідконтрольної частини Донбасу, яке врятувало Україну від енергетичного колапсу.

  Читати більше
  next
 2. Порошенко

  Прогнозували, що п'ятого президента затримають в аеропорту, але цього не сталося. В аеропорті Жуляни його зустріли кілька тисяч прихильників.

  Читати більше
  next
 3. пропан

  Саме з Казахстану Україна імпортує значну частку пального. Експерти вже попереджають про можливі проблеми із його постачанням, а відтак, і про зростання цін.

  Читати більше
  next
 4. Олексій Калмиков

  BBC

  Угольный разрез и электростанция в Германии

  Ренесанс вугілля ускладнює завдання скоротити викиди та запобігти кліматичній катастрофі. Він розпочався у 2021 році через ковід і триватиме ще три роки. Але не все жахливо – є й добрі новини.

  Читати більше
  next
 5. Віталій Червоненко

  BBC News Україна

  хліб

  Імпортні огірки з Росії, яйця з Білорусі, молоко з Польщі, кондитерські вироби з усієї Європи - все це реальність цієї зими, кажуть експерти галузі харчових продуктів.

  Читати більше
  next
 6. Анастасія Зануда

  ВВС News Україна

  мороз

  Україну вже у вівторок очікують перші справжні зимові морози. Проте запаси вугілля і газу є недостатніми, тож можливе відключення електрики і криза в енергетиці знову стають топтемою.

  Читати більше
  next
 7. Німецький концерн ThyssenKrupp вже шукає способи замінити вугілля на водень під час виплавки сталі. Поки що не знайшов

  ЄС збирається відмовитися від природного газу заради боротьби зі зміною клімату та до 2050 року замінити чистими джерелами енергії значну частину викопного палива, основним постачальником якого до Європи є російський "Газпром".

  Читати більше
  next
 8. Голова Нафтогазу Юрій Вітренко

  Що буде з цінами на газ цієї зими та які шанси в України побороти Північний Потік-2, розповідає Юрій Вітренко.

  Читати більше
  next
 9. Ірена Таранюк

  BBC News Україна, Лондон

  Юрій Вітренко

  Голова правління НАК Нафтогаз України розповідає, чи вистачить Україні запасів газу, щоб пережити зиму, чи чекають населення відключення електроенергії та яка доля чекає українську газотранспортну систему після будівництва "Північного потоку-2".

  Читати більше
  next
 10. газове сховище

  Західна преса продовжує писати про безпекові ризики, які постали перед Європою та Україною. The Independent попереджає, що в разі холодної зими Європі доведеться використовувати буферний газ.

  Читати більше
  next