НАТО

 1. Блінкен і Лавров

  Вашингтон каже, що застосує проти Росії жосткіші санкції, якщо Кремль піде на ескалацію. Москва вимагає, щоби України не було в НАТО.

  Читати більше
  next
 2. Russian troops in Crimea

  Генсек НАТО закликав Росію пояснити "велику та незвичайну" військову присутність на кордоні з Україною.

  Читати більше
  next
 3. новини

  У Глазго завершився саміт лідерів держав СОР26 - обіцянками покласти край вирубуванню лісів і скоротити викиди метану.

  Читати більше
  next
 4. НАТО

  Керівництво НАТО вирішило вдвічі скоротити російську місію при організації, а саме - вислати вісім дипломатів і скасувати ще дві посади. Причиною стала "ймовірна ворожа діяльність", пишуть ЗМІ.

  Читати більше
  next
 5. Ангела Меркель

  Під час прощального турне Балканами Ангела Меркель заявила, що Північна Македонія та Албанія готові до переговорів щодо членства в ЄС і "підбадьорила" інші країни регіону щодо реформ для приєднання до Євросоюзу.

  Читати більше
  next
 6. зеленський і байден

  Президент Володимир Зеленський під час перемовин з Джо Байденом у США почув, що американський президент підтримує вступ України до НАТО.

  Читати більше
  next
 7. В'ячеслав Шрамович

  BBC News Україна

  Запад-2021

  У Росії та Білорусі стартують спільні стратегічні навчання "Запад-2021" ("Захід-2021"). Чому такі навчання можуть мати негативні наслідки для України навіть без застосування військ проти неї?

  Читати більше
  next
 8. зеленський і байден

  У середу, 8 вересня, Верховна Рада може вирішити, чи звертатись до Конгресу США щодо надання Україні статусу основного союзника поза НАТО.

  Читати більше
  next
 9. зеленський

  Президент Володимир Зеленський сподівається на залучення США до нормандського формату перемовин щодо конфлікту на сході України, розраховує на гарантії з боку США щодо "Північного потоку-2" та більшу залученість Вашингтону в питаннях інтеграції України в НАТО.

  Читати більше
  next
 10. Джонатан Біл

  Кореспондент BBC з військових питань

  Таліби

  Швидкість, з якою таліби просуваються в Афганістані, схоже, стала сюрпризом для багатьох. Чому так відбувається після 20 років та мільярдів доларів підтримки зі сторони США та НАТО.

  Читати більше
  next