Володимир Зеленський

 1. Віталій Портніков

  Політичний оглядач Віталій Портников в інтерв'ю BBC News Україна розповів, чого варто очікувати українській владі та Володимиру Зеленському від адміністрації нового президента США Джо Байдена.

  Читати більше
  next
 2. ліга сміху

  Російський телеканал СТС запускає гумористичний проєкт "Ліга сміху", права на який належать українській студії "Квартал 95". Засновником студії є нинішній президент України Володимир Зеленський.

  Читати більше
  next
 3. Випуск новин

  Говорили про нові дороги, Крим, але не про Придністров'я. Чому ще цей візит такий важливий.

  Читати більше
  next
 4. Полтава

  З початку 2021 року в Україні зросли тарифи на газ та електрику для населення, що вже викликало протести у різних містах. Зеленський обіцяє "антикризовий план".

  Читати більше
  next
 5. В'ячеслав Шрамович

  BBC News Україна

  Сергій Кривонос

  Президент Зеленський вирішив звільнити бойового генерала Сергія Кривоноса з посади заступника секретаря РНБО. Як кажуть в Офісі президента, за політичні інтриги, а сам він вважає - через саботаж у команді глави держави.

  Читати більше
  next
 6. к

  Конституційний суд відреагував на указ Володимира Зеленського, яким той намагається відсторонити на два місяці голову КС Олександра Тупицького.

  Читати більше
  next
 7. Голова КС Тупицький

  Президент Володимир Зеленський підписав указ, яким відсторонив голову Конституційного суду Олександра Тупицького на два місяці.

  Читати більше
  next
 8. Зеленський

  На питання, чи полетить президент в Оман, журналістам відповіли, що буде в Україні.

  Читати більше
  next
 9. Віталій Червоненко

  BBC News Україна

  зеленський

  2020 рік став надзвичайно драматичним для України та президента Володимира Зеленського, який почав стрімко втрачати популярність на фоні економічного занепаду та невдалої протидії влади пандемії коронавірусу.

  Читати більше
  next