Володимир Зеленський

 1. хода

  Президент Володимир Зеленський розкритикував організаторів хресної ходи УПЦ МП та київську владу за недотримання заходів безпеки під час акції.

  Читати більше
  next
 2. Галина Корба

  ВВС News Україна

  Юлія мендель

  У своїй книзі колишня прессекретарка президента розпікає Петра Порошенка та Андрія Богдана, вихваляє Володимира Зеленського та Андрія Єрмака, згадує "неймовірні" очі Меркель та "старість" Путіна.

  Читати більше
  next
 3. Віталій Кличко та Володимир Зеленський

  Діяльність мера Києва Віталія Кличка задоволені 50% опитаних киян, а діяльністю президента Володимира Зеленського - 36%. Такими є результати опитування соціологічної групи "Рейтинг", проведеного у липні.

  Читати більше
  next
 4. Кінець доби Авакова, потоп у Європі і стерилізація під примусом у Чехії. Теленовини ВВС

  Чому Арсен Аваков так раптово пішов з посади після семи років і стихійне лихо в західній Європі.

  Читати більше
  next
 5. Тупицький

  Верховний суд задовольнив позов Олександра Тупицького до президента Зеленського і визнав протиправним указ, яким він звільнив пана Тупицького з посади судді і голови Конституційного суду.

  Читати більше
  next
 6. Жанна Безп'ятчук

  BBC News Україна

  енергетика

  Зеленський вимагав від Меркель конкретики щодо безпекових гарантій для України, але так її і не отримав. ВВС News Україна аналізує підсумки зустрічі та майбутні виклики відносин з Німеччиною.

  Читати більше
  next
 7. Випуск новин

  Коротка, але продуктивна зустріч лідерів України та Німеччини у Берліні. Що буде після закінчення ери Меркель?

  Читати більше
  next
 8. випуск новин

  Чи розраховувала англійська команда, що доведеться грати з українською збірною, а не з Швецією в чвертьфіналі Євро-2020.

  Читати більше
  next
 9. суди

  Верховна Рада схвалила перший етап судової реформи, якої багато місяців вимагали від української влади громадськість та міжнародні партнери, в тому числі МВФ.

  Читати більше
  next
 10. Володимир Зеленський

  Президент Володимир Зеленський під час виступу у Верховній Раді вніс проєкт закону про Великий герб України, а також пожартував про футбол - сказав, що очікує від шведських футболістів демонстрації того, як сильно Швеція любить Україну.

  Читати більше
  next