Human Rights Watch

 1. Журналістів Ігоря Ілляша та Катерину Андрєєву затримали в листопаді 2020 року

  З серпня 2020 року сотні білорусів, які брали участь у протестах проти режиму Олександра Лукашенка, потрапили за ґратами, отримавши від кількох днів до років ув'язнення.

  Читати більше
  next
 2. В'ячеслав Шрамович

  ВВС News Україна

  Протасевич

  Білоруський журналіст та колишній редактор Telegram-каналу NEXTA Live Роман Протасевич ймовірно став головною причиною того, що білоруська влада змусила сісти літак Ryanair й задіяла для цього винищувач Міг-29.

  Читати більше
  next
 3. Video content

  Video caption: Одеського активіста та блогера Сергія Стерненка засудили до 7 років в‘язниці.
 4. "Швидка сюди не їде" - як роми виживають в коронавірус

  Ромське поселення болгарського міста Сливена страждає через коронавірус і дискримінацію.

  Читати більше
  next
 5. Російський ОМОН

  Російська поліція так і не оприлюднила прізвище свого співробітника, який вдарив жінку ногою у живіт під час протестів опозиції в Санкт-Петербурзі, а потім приходив до неї в лікарню вибачатися. Чому?

  Читати більше
  next
 6. Російські військові у Криму

  Європейський суд з прав людини вважає обґрунтованим позов України проти Росії щодо порушення росіянами прав людини у Криму.

  Читати більше
  next
 7. футбол

  Французька зірка футболу Антуан Грізманн заявив, що припиняє свою спонсорську угоду з Huawei після звинувачень, що китайська телекомунікаційна фірма брала участь у стеженні за мусульманами-уйгурами у Китаї.

  Читати більше
  next
 8. Нацкорпус

  Організація КиївПрайд обурена, що партія Національний корпус зірвала їхню останню акцію, коли підсвітили фасад торговельного центру "Гулівер" у Києві кольорами веселкового прапора - символу ЛГБТ.

  Читати більше
  next
 9. роми

  Пандемія коронавірусу найбільше вдарила по і без того вразливих групах населення.

  Читати більше
  next
 10. Godel Technologies

  У зв'язку з жорстоким розгоном протестів у Білорусі IT-компанії вивозять, а деякі планують вивезти частину співробітників. Україну називають однією з країн, куди переїздять білоруські айтішники.

  Читати більше
  next