Газпром

 1. Путін

  Times пише, що перемовини НАТО з Росією "припинилися без вирішення" цілого блоку проблем.

  Читати більше
  next
 2. Німецький концерн ThyssenKrupp вже шукає способи замінити вугілля на водень під час виплавки сталі. Поки що не знайшов

  ЄС збирається відмовитися від природного газу заради боротьби зі зміною клімату та до 2050 року замінити чистими джерелами енергії значну частину викопного палива, основним постачальником якого до Європи є російський "Газпром".

  Читати більше
  next
 3. Газ

  Російський "Газпром" з 1 жовтня зупинив транзит газу в Угорщину через Україну. Що це означає для України та Європи пояснює голова українського “Нафтогазу” Юрій Вітренко.

  Читати більше
  next
 4. байден, меркель

  Європа і США протидіятимуть спробам Росії використати трубопровід як зброю проти України, заявила канцлер Німеччини Ангела Меркель та президент США Джо Байден.

  Читати більше
  next
 5. Нефтяная вышка в США

  Це сталося після того, як у п'ятницю країни ОПЕК не змогли домовитись з іншими виробниками нафти про скорочення видобутку. На тлі падіння котирувань нафти почав падати курс рубля.

  Читати більше
  next
 6. транспортировка газа в украине

  Нафтогаз та Газпром у ніч на вівторок домовилися про постачання газу до Європи терміном на 5 років. Ціною контракту стало взаємне відкликання усіх позовів та скарг.

  Читати більше
  next
 7. Міністр енергетики Олексій Оржель та виконавчий директор НАК «Нафтогаз Україним» Юрій Вітренко розповіли, про що домовилися з Росією на тристоронніх переговорах

  "Ми зробили неможливе" - українські урядовці розповіли подробиці газових переговорів і нової угоди про транзит російського газу.

  Читати більше
  next
 8. Allseas

  Компанія Allseas, яка прокладає трубопровід "Північний потік-2", оголосила, що призупиняє роботи, доки з'ясує обсяги нових санкцій з боку США. Президент Трамп підписав проєкт оборонного бюджету, де передбачені санкції проти російського газогону.

  Читати більше
  next
 9. випуск новин

  Як Київ та Москва за посередництва ЄС домовляються про новий транзитний контракт. Попередній закінчується 31 грудня.

  Читати більше
  next