Популізм

 1. медведєв

  Заступник голови РНБО Росії, колишній президент та прем'єр РФ Дмитро Медведєв вважає, що з нинішньою українською владою Москві немає про що домовлятися, тому варто чекати наступної влади.

  Читати більше
  next
 2. Святослав Хоменко

  ВВС, Київ

  Зеленский

  За два роки після президентської присяги Володимир Зеленський запропонував Раді ухвалити закон, який має знищити олігархів в Україні як клас. Але, схоже, український президент сам сумнівається в успіху свого починання.

  Читати більше
  next
 3. стерненко

  У Києві прихильники активіста та блогера Сергія Стерненка влаштували чергову акцію проти його засудження. Цього разу вони зібралися ще й з нагоди його дня народження - в суботу йому в СІЗО виповнилося 26 років

  Читати більше
  next
 4. Альтернатива для Німеччини в Криму

  Німецькі спецслужби стежитимуть за праворадикальною партією "Альтернатива для Німеччини" (Alternative für Deutschland, AfD) через підозри в екстремізмі, повідомляють місцеві ЗМІ.

  Читати більше
  next
 5. Ніка Мелія

  Прихильники політсили намагалися чинити опір, але марно. Тепер збираються на мітинг.

  Читати більше
  next
 6. Народовладдя від Зеленського

  Парламент ухвалив поданий президентом закон "Про народовладдя через всеукраїнський референдум". Це одна з передвиборчих обіцянок Володимира Зеленського, яка декларувалася як чи не перша його ініціатива ще у 2019 році.

  Читати більше
  next
 7. Анджей Дуда

  Президентські вибори у Польщі 2020 року показали, наскільки глибоко розділеним є польське суспільство.

  Читати більше
  next
 8. Зеленський

  Президент Володимир Зеленський в інтерв'ю "Українській правді" розповів про те, як міняв прем'єра та керівника свого офісу, відносини з Аваковим, Коломойським і Ахметовим.

  Читати більше
  next
 9. Девід Робсон

  BBC Future

  Чоловік на гілці

  Середній результат IQ в світі почав повільно знижуватися з 1990-тих років. Чи означає це початок деградації людського інтелекту?

  Читати більше
  next
 10. Слуга народу

  Підставами для вигнання кандидатів у нардепи стала інформація від громадян і результати постпраймеріз. Про це повідомила керівник прес-офісу партії Євгенія Кравчук.

  Читати більше
  next