Влада в Україні

 1. Святослав Хоменко

  ВВС, Київ

  Зеленский

  Із плутаних та емоційних пояснень Володимира Зеленського випливає, що українську розвідку кілька років очолювала некомпетентна і корумпована людина, а сам президент України не давав згоди на операцію із затримання трьох десятків "вагнерівців".

  Читати більше
  next
 2. Випуск новин

  Президент заявив про підготовку державного перевороту начебто за участі Ахметова. Що відповів бізнесмен?

  Читати більше
  next
 3. Олександр Омельченко

  Олександр Омельченко керував столицею України із 1998 по 2006 рік. Він двічі перемагав на виборах мера Києва із підтримкою понад 70%. Але його популярність згасла не в останню чергу через корупційні скандали.

  Читати більше
  next
 4. Сепаратист

  Група розслідувачів Bellingcat розкриває лаштунки ретельно спланованої операції українських спецслужб, сам факт підготовки якої офіційний Київ донедавна заперечував.

  Читати більше
  next
 5. Світлана Дорош

  ВВС News Україна

  Колаж фото Зеленського

  Розчарування українців президентом через кілька років після обрання не є чимось особливим в українській політиці. Попередники Володимира Зеленського так само помітно втрачали прихильників.

  Читати більше
  next
 6. Світлана Дорош

  ВВС Україна

  Чотири президенти України

  Три роки тому Петро Порошенко вступив на посаду президента України. Отримавши на виборах довіру майже 55% виборців, на кінець травня 2017 року його рейтинг довіри впав до 22%.

  Читати більше
  next
 7. Випуск новин

  Змушені йти в неоплачувану відпустку. Розповідаємо про тих, кому без щеплення заборонено працювати.

  Читати більше
  next
 8. Юхим Звягільський у Верховній Раді

  Помер Юхим Звягільський, який залишиться в історії як один із засновників та керівників політичного і бізнесового "донецького клану".

  Читати більше
  next
 9. Ірина Верещук

  Віцепрем'єр-міністром - міністром з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України стала депутатка Ірина Верещук.

  Читати більше
  next
 10. Олексій Резніков

  Олексій Резніков став третім керівником оборонного відомства за президентства Володимира Зеленського. Окрім строкової служби, він ніколи не був пов'язаний з армією чи силовими структурами.

  Читати більше
  next