Сирія

 1. Беженцы в Сирии

  Біженці, які повернулися до Сирії, систематично зазнають катувань та сексуального насильства, стверджують правозахисники з Amnesty International. Сирійські прикордонники і поліція, лояльні режиму Асада, кажуть біженцям, що всі, хто залишив країну під час війни для них є терористами.

  Читати більше
  next
 2. Ксенія Гогітідзе

  ВВС

  Сирія

  Десять років тому сирійці вийшли на вулиці вимагати демократії, але отримали війну і зруйновану країну під владою колишнього авторитарного правителя. Конфлікт, у який вплуталися інші країни Близького Сходу, Росія, Туреччина і Захід, переріс у найгострішу гуманітарну кризу сучасності.

  Читати більше
  next
 3. Сирія

  Брат жителя Сирії, чиє жорстоке вбивство і розчленування зняли на відео, подав заяву до Слідчого комітету Росії (СКР) з вимогою порушити кримінальну справу проти вбивць.

  Читати більше
  next
 4. сирія

  Американські військові здійснили авіаудар по сирійських бойових групах, які підтримує Іран, повідомив Пентагон.

  Читати більше
  next
 5. повернення

  В Україну з таборів для родин бойовиків "Ісламської держави" у Сирії повернули двох громадянок України та їхніх дітей. У майбутньому чиновники обіцяють продовжити евакуацію українок, які опинилися в цих таборах.

  Читати більше
  next
 6. Ілля Барабанов, Ольга Івшина, Андрій Сошніков

  BBC

  пам'ятник розвідникам у Калінінграді

  Російська служба Бі-бі-сі вивчила пам'ятники загиблим в локальних війнах у різних містах країни, виявила на них прізвища російських офіцерів, яких раніше не згадували, і з'ясувала, що пам'ятники часто розповідають більше, ніж військові і чиновники.

  Читати більше
  next
 7. ЗУ

  Кілька десятків турецьких кадрових військових загинули внаслідок авіаудару сирійської армії, яку підтримує Росія. Чому ця ситуація так швидко набирає масштабів геополітичного конфлікту?

  Читати більше
  next
 8. випуск новин

  Коронавірус уже поширився на понад 40 країн. Окрім Китаю, осередки захворювання у Південній Кореї, Італії, в Ірані та Японії.

  Читати більше
  next
 9. bbc news

  Поки Китай успішно контролює поширення коронавірусу - у Європі щодня нові випадки інфекції

  Читати більше
  next
 10. Грета Тунберг

  Конкурентка Грети Тунберг, російські найманці, які воюють в Африці та на Близькому Сході, а також ризики веганства - читайте в огляді преси.

  Читати більше
  next