Права жінок

 1. Пен Шуай

  Жіноча тенісна асоціація стурбована долею китайської тенісистки Пен Шуай, про яку не бачили відтоді, як на початку листопада вона звинуватила експрем'єра Китаю Чжана Гаолі у сексуальних домаганнях.

  Читати більше
  next
 2. Malala Yousafzai and Asser Malik

  Лауреатка Нобелівської премії миру Малала Юсуфзай пов'язала себе узами шлюбу зі своїм партнером Ассером Маліком під час ісламської церемонії в Бірмінгемі.

  Читати більше
  next
 3. меган

  Герцогиня Сассекська отримала свій королівський титул не від Америки, але це не завадило їй взяти участь у політичних дебатах, що розгорнулися у США навколо відпусток з догляду за дитиною.

  Читати більше
  next
 4. Лінда Преслі

  ВВС, Копенгаген

  Секс-работница у машины

  Щороку до європейських міст привозять тисячі жінок для роботи у секс-індустрії. Одній з них, молодій нігерійці, вдалося вирватися з цього кола завдяки двом випадковим зустрічам. Ось її історія.

  Читати більше
  next
 5. невеста закрашена

  Як це - прокинутися одного дня і зрозуміти, що твоєї роботи і звичного життя більше не існує? Розповідає мешканка Кабулу, яка працювала в індустрії краси.

  Читати більше
  next
 6. Сабіна Несса

  Два тижні тому Лондон вразило чергове вбивство жінки - 28-річну шкільну вчительку Сабіну Нессу вбили в одному з найбільш безпечних і респектабельних районів міста.

  Читати більше
  next
 7. Аліна Ісаченко

  ВВС

  Новий уряд наразі заборонив дівчаткам відвідувати школу

  Попри обіцянки талібів дозволити жінкам працювати і здобувати освіту, багато мешканок Афганістану з жахом очікують на повторення сценарію 20-річної давнини та майже не виходять з дому.

  Читати більше
  next
 8. Video content

  Video caption: Жіночий склад екіпажу національної авіакомпанії Афганістану змушений ховатися від талібів.
 9. Елейн Юнг та Хафізулла Маруф

  BBC World Service

  Afghan women in burkas, with baby. Photo collage illustration from photographs courtesy Getty Images

  За даними ВООЗ, Афганістан має один з найгірших показників материнської смертності у світі, і ситуація стрімко погіршується.

  Читати більше
  next