Сексуальне насильство

 1. оон

  Організація об'єднаних націй відправила двох своїх працівників у неоплачувані відпустки через звинувачення у сексуальних порушеннях в службовій машині в Ізраїлі.

  Читати більше
  next
 2. відео

  Організація Об'єднаних Націй заявила, що "шокована і глибоко стурбована" відео зі статевим актом в авто з символікою організації в Ізраїлі.

  Читати більше
  next
 3. підозрювані

  У Київській області затримали двох поліцейських за підозрою у зґвалтуванні та побитті жінки-свідка у райвідділку поліції, повідомили у Державному бюро розслідувань.

  Читати більше
  next
 4. Велері Жискар Д'Естен і Анн-Катрін Штраке

  Їй було 35, йому - 92. Вона каже, що їй було неприємно, він - що нічого не пам'ятає.

  Читати більше
  next
 5. Коронавірус у Росії

  Претензії у поліції виникли не лише до ймовірного насильника, а й до його жертв.

  Читати більше
  next
 6. любов

  Чоловіки здатні відрізнити запах сексуально збудженої жінки від її запаху в спокійному стані, з'ясували вчені. Крім того запах збудженої жінки може збудити і самого чоловіка.

  Читати більше
  next
 7. Вуди Аллен

  Видавництво Hachette вирішило не друкувати мемуари режисера Вуді Аллена на тлі сексуального скандалу з його названою донькою.

  Читати більше
  next
 8. Вайнштейн

  Гарві Вайнштейн винен в сексуальному насильстві. Такий вирок колись найвпливовішій людині у Голлівуді виніс суд присяжних у Нью-Йорку.

  Читати більше
  next
 9. Саймон Майбін та Джозефіна Кассерлі

  BBC News, Перу

  Гільєрмо Аревало в 2004 році

  Шамани південноамериканської Амазонії здавна використовують у своїх ритуалах аяуаску - галюциногенний відвар. Однак таке лікування має і зворотний бік.

  Читати більше
  next
 10. Police handout

  Він заманював до своєї квартири чоловіків, ґвалтував їх і знімав статевий акт на відео. На його рахунку, за даними слідства, найбільша кількість зґвалтувань в історії англійського права.

  Читати більше
  next