Сексуальне насильство

 1. Крис Куомо

  Ще влітку Ендрю Куомо, ексгубернатор штату Нью-Йорк, мусив піти з посади через скандал.

  Читати більше
  next
 2. спейсі

  Американського актора Кевіна Спейсі зобов'язали заплатити майже 31 млн доларів студії, яка створила популярне шоу Netflix "Картковий будиночок", за порушення контракту після звинувачень у сексуальних домаганнях проти актора.

  Читати більше
  next
 3. Пен Шуай

  Жіноча тенісна асоціація стурбована долею китайської тенісистки Пен Шуай, про яку не бачили відтоді, як на початку листопада вона звинуватила експрем'єра Китаю Чжана Гаолі у сексуальних домаганнях.

  Читати більше
  next
 4. Вікторія Приседська

  BBC News Україна

  Дівчина

  Табу з теми сексу зняте, в інтернеті є відповіді, здається, на будь-яке питання, а соцмережі рясніють рекламою секс-тренінгів. Утім, як і раніше, підліткам бракує важливої інформації про інтимні стосунки, вони почуваються невпевнено у багатьох питаннях і потребують довірливих розмов із дорослим.

  Читати більше
  next
 5. Лінда Преслі

  ВВС, Копенгаген

  Секс-работница у машины

  Щороку до європейських міст привозять тисячі жінок для роботи у секс-індустрії. Одній з них, молодій нігерійці, вдалося вирватися з цього кола завдяки двом випадковим зустрічам. Ось її історія.

  Читати більше
  next
 6. презерватив

  Близько 30 років тому, всього через кілька місяців після того, як вона почала працювати у секс-бізнесі, Максин Дуган завагітніла.

  Читати більше
  next
 7. File photo of R Kelly arriving at the Leighton Criminal Courts Building for a hearing on 26 June 2019 in Chicago, Illinois

  За висновком суду, він використав свій статус суперзірки для організації схеми сексуального насильства над жінками та дітьми, яка працювала протягом двох десятиліть.

  Читати більше
  next
 8. Мега Мохен

  Кореспондент з питань гендеру та ідентичності

  A protester holds up a photo of Eunice Osayande

  Міська влада Брюсселя намагається привернути увагу до насильства щодо секс-працівниць. Юніс Осаянде, яка намагалася вийти з-під контролю банди торговців людьми, зарізав клієнт у 2018 році.

  Читати більше
  next
 9. Bob Dylan. File photo

  На американського співака й музиканта Боба Ділана подала до суду, яка каже, що він сексуально розбещував її у 1965 році, коли їй було лише 12 років.

  Читати більше
  next
 10. талашко

  Викладача Київського університеті театру, кіно і телебачення ім. І.К. Карпенка-Карого Володимира Талашка відсторонили від викладання через звинувачення у сексуальних домаганнях зі сторони колишніх студенток та абітурієнток.

  Читати більше
  next