Саакашвілі

 1. мітинг за Саакашвілі

  Президент України Володимир Зеленський закликав владу Грузії допустити до ув'язненого Міхеіла Саакашвілі родичів та українських лікарів.

  Читати більше
  next
 2. новини

  У випуску новин також - розвиток ситуації на білорусько-польському кордоні, де обмануті мігранти ночують просто неба.

  Читати більше
  next
 3. Каха Каладзе

  Партія колишнього президента Грузії Міхеіла Саакашвілі змогла перемогти лише в одному з 20 муніципалітетів, де 30 жовтня пройшов другий тур виборів мерів, - у невеликому місті Цаленджіха.

  Читати більше
  next
 4. Ніна Ахметелі

  ВВС, Тбілісі

  Ника Гварамия чистает послание Саакашвили из заключения на акции в Тбилиси

  У центрі Тбілісі відбулася масштабна акція з вимогою звільнити експрезидента Міхеіла Саакашвілі. Затриманий після повернення в Грузію Саакашвілі продовжує голодування в пенітенціарній установі у місті Руставі.

  Читати більше
  next
 5. Саакашвілі

  Несподіваний приїзд і арешт колишнього президента Міхеіла Саакашвілі, можливо, надихнув частину опозиції, але до перемоги її не привів.

  Читати більше
  next
 6. Затримання Саакашвілі

  Експрезидента Грузії Міхеіла Саакашвілі затримали грузинські правоохоронці. Про це заявив прем'єр країни Іраклій Гарібашвілі.

  Читати більше
  next
 7. новини

  У випуску новин також - як живуть афганські біженці в Албанії і чому та країна приймає їх більше, ніж будь-яка інша європейська держава.

  Читати більше
  next
 8. Віталій Червоненко

  ВВС News Україна

  саакашвілі

  Міхеїл Саакашвілі погодився на пропозицію грузинської опозиційної партії "Єдиний національний рух" стати керівником уряду у разі перемоги опозиції на парламентських виборах у Грузії.

  Читати більше
  next
 9. Віталій Червоненко

  BBC News Україна

  Саакашвілі

  Колишній президент Грузії та керівник Одещини Міхеіл Саакашвілі отримав посаду голови виконкому Ради реформ - дорадчого органу при Володимиру Зеленському.

  Читати більше
  next