Збройні сили

 1. Віталій Червоненко

  ВВС News Україна

  російсько-грузинська війна

  8 серпня 2008 року, у день початку літніх олімпійських ігор у Пекіні, розпочалась російсько-грузинська війна. Російські війська тоді зайняли частину території Грузії та зупинились неподалік від Тбілісі.

  Читати більше
  next
 2. Темур Кігурадзе

  BBC

  Сепаратисты из Южной Осетии

  8 серпня 2008 року на в’їзді до Цхінвалі були вбиті журналісти Олександр Климчук і Гіга Чихладзе. Разом із ними були кореспондент і редактор тбіліської газети The Messenger Вінстон Фезерлі й Темур Кігурадзе. У тому ж інциденті вони зазнали поранень і опинилися в руках осетинських збройних формувань.

  Читати більше
  next
 3. В'ячеслав Шрамович

  BBC News Україна

  Михайло Забродський

  Рейд десантників 95-ї бригади тилами проросійських сил на Донбасі влітку 2014 року називають найдовшим рейдом бронетехніки у новітній воєнній історії. Про те, як він проходив, розповідає його командувач генерал Михайло Забродський.

  Читати більше
  next
 4. Ілля Барабанов, Ольга Івшина, Андрій Сошніков

  BBC

  пам'ятник розвідникам у Калінінграді

  Російська служба Бі-бі-сі вивчила пам'ятники загиблим в локальних війнах у різних містах країни, виявила на них прізвища російських офіцерів, яких раніше не згадували, і з'ясувала, що пам'ятники часто розповідають більше, ніж військові і чиновники.

  Читати більше
  next
 5. лукашенко

  Затримання в Білорусі росіян, яких державні ЗМІ відразу назвали найманцями ‎іноземної приватної військової кампанії, збурило спокій країни, яка активно готується до президентських виборів 9 серпня.

  Читати більше
  next
 6. скриншот, бойовики

  Правоохоронні органи Білорусі затримали на триторії країни "33 бойовика приватної військової компанії". Як повідомив державний телеканал "Білорусь 24", вони прибули на територію країни для дестабілізації ситуації в період президентських виборів.

  Читати більше
  next
 7. Донбас

  Після встановлення режиму припинення вогню на Донбасі опівночі 27 липня постріли на лінії зіткнення не припиняються.

  Читати більше
  next
 8. В'ячеслав Шрамович

  BBC News Україна

  Володимир Зеленський

  З опівночі 27 липня почалося нове "повне і всеосяжне припинення вогню" на Донбасі - таких з літа 2014 року було вже близько 20. Як буде цього разу?

  Читати більше
  next
 9. Павло Аксьонов

  Російська служба ВВС

  Ракетний комплекс Іскандер-М

  Нинішнє загострення на вірмено-азербайджанському кордоні стало найбільшим інцидентом з 2016 року. Однак воно дуже мало схоже на повномасштабну війну, якої побоюються в регіоні.

  Читати більше
  next
 10. Азовське море

  Сполучені Штати схвалили продаж Україні 16 патрульних катерів та озброєння до них на 600 млн доларів.

  Читати більше
  next