Британська королівська родина

 1. Кетрін Сноудон

  BBC News

  The Duke of Cambridge walks on the runway as he begins his new job with the East Anglian Air Ambulance (EAAA) at Cambridge Airport on July 13, 2015.

  Герцог Кембриджський розповів про вплив, який справила на нього робота пілотом швидкої допомоги.

  Читати більше
  next
 2. Меган Маркл

  Герцогиня Сассекська заявила, що це перемога не лише для неї, а й для всіх тих, хто колись боявся відстоювати "правильні речі".

  Читати більше
  next
 3. єлизавета

  Опівночі з понеділка на вівторок острівна карибська держава Барбадос, головою якої досі офіційно була королева Великої Британії Єлизавета II, стане республікою.

  Читати більше
  next
 4. гаррі челсі дейві

  Британський приватний детектив, який працював на бульварну пресу, публічно вибачився за те, що стежив за колишньою дівчиною принца Гаррі Челсі Дейві в ті роки, коли вона зустрічалася з принцом.

  Читати більше
  next
 5. Джордж Боуден

  BBC News

  Meghan, Duchess of Sussex

  Герцогиня Сассекська також поділилася подробицями життя їхніх з принцом Гаррі дітей.

  Читати більше
  next
 6. меган

  Герцогиня Сассекська отримала свій королівський титул не від Америки, але це не завадило їй взяти участь у політичних дебатах, що розгорнулися у США навколо відпусток з догляду за дитиною.

  Читати більше
  next
 7. The Queen driving in Windsor on 1 November 2021

  Королева Єлизавета II виїхала за межі Віндзорського замку за кермом зеленого Ягуара. Півтора тижні тому вона провела ніч у лікарні, після чого лікарі рекомендували їй відпочивати.

  Читати більше
  next
 8. Джозеф Лі

  BBC News

  The Queen on a video call at Windsor Castle

  Букінгемський палац заявив, що королева "розчарована" порадою лікарів не приїздити на конференцію, де очікували її участі.

  Читати більше
  next
 9. королева

  Королева Великобританії Єлизавета II провела ніч на четвер у лікарні після того, як лікарі порадили їй скасувати візит до Північної Ірландії. У повідомленні Букінгемського палацу сказано, що в четвер вона повернулася до Віндзорського замку.

  Читати більше
  next
 10. королева

  Королева Великої Британії не побажала прийняти звання "Старенька року", яке присуджує британський гумористичний журнал для літніх людей The Oldie (назву видання можна перекласти як "Стариган" або "Старенька").

  Читати більше
  next