ООС

 1. В'ячеслав Шрамович

  BBC News Україна

  Михайло Забродський

  Рейд десантників 95-ї бригади тилами проросійських сил на Донбасі влітку 2014 року називають найдовшим рейдом бронетехніки у новітній воєнній історії. Про те, як він проходив, розповідає його командувач генерал Михайло Забродський.

  Читати більше
  next
 2. Ілля Барабанов, Ольга Івшина, Андрій Сошніков

  BBC

  пам'ятник розвідникам у Калінінграді

  Російська служба Бі-бі-сі вивчила пам'ятники загиблим в локальних війнах у різних містах країни, виявила на них прізвища російських офіцерів, яких раніше не згадували, і з'ясувала, що пам'ятники часто розповідають більше, ніж військові і чиновники.

  Читати більше
  next
 3. боєць

  У четвер зранку в соцмережах почала ширитися інформація про українського бійця, який загинув на фронті вже після початку перемир'я.

  Читати більше
  next
 4. боєць

  З початку "повного і всеосяжного припинення вогню" на Донбасі зафіксували один обстріл, повідомив командувач Операції Об’єднаних сил генерал-лейтенант Володимир Кравченко.

  Читати більше
  next
 5. В'ячеслав Шрамович

  BBC News Україна

  Володимир Зеленський

  З опівночі 27 липня почалося нове "повне і всеосяжне припинення вогню" на Донбасі - таких з літа 2014 року було вже близько 20. Як буде цього разу?

  Читати більше
  next
 6. прощання

  У командуванні Операції Об'єднаних сил повідомили BBC News Україна деталі про загиблого медика та смерть пораненого морського піхотинця, якого не змогли евакуювати з поля бою.

  Читати більше
  next
 7. берет

  У командуванні Морської піхоти назвали ім’я загиблого бійця евакуаційної групи, який залишився пораненим 13 липня біля Зайцевого на Донбасі.

  Читати більше
  next
 8. В'ячеслав Шрамович

  BBC News Україна

  Бійці на фронті

  На Донбасі знову втрати - за один день загинуло одразу троє бійців, серед яких військовий медик. Що відбувається на фронті?

  Читати більше
  next
 9. В'ячеслав Шрамович

  BBC News Україна

  Меморіал десантникам

  У ніч на 14 червня 2014 року проросійські сепаратисти збили транспортник Іл-76МД української армії, який заходив на посадку в Луганський аеропорт. До роковин трагедії BBC News Україна пригадує обставини збиття літака.

  Читати більше
  next
 10. В'ячеслав Шрамович

  ВВС News Україна

  міорпіхи

  23 травня - День морської піхоти України. Що це за рід військ, чим “морпіхи” відрізняються від звичайних піхотинців та як їх готують - про це BBC News Україна розповів командувач морської піхоти ВМС України, генерал-лейтенантом Юрій Содоль.

  Читати більше
  next