Вірменія

 1. Ольга Івшина

  ВВС

  солдат у Шуши

  Шуша - у певному сенсі символ конфлікту в Нагірному Карабаху. Той, хто володіє містом, займає не тільки стратегічно важливу висоту в серці регіону, а й контролює місце, що має велике культурне значення для обох сторін. Повернувши собі Шушу, Азербайджан відбудовує її заново, обіцяючи зберегти її історичний вигляд. У Вірменії цьому не вірять. Журналісти ВВС з'їздили в місто, щоб зрозуміти, що відбувається.

  Читати більше
  next
 2. Пашинян

  Партія в.о. прем'єр-міністра Вірменії Нікола Пашиняна "Громадянський договір" перемогла на дострокових виборах до парламенту. Після підрахунку 100% голосів, за даними ЦВК Вірменії, партія Пашиняна набрала 53,92%, блок експрезидента Вірменії Роберта Кочаряна "Вірменія" - 21,04%.

  Читати більше
  next
 3. Нікол Пашинян

  Прем'єр-міністр Вірменії Нікол Пашиняна у зверненні до народу оголосив про свою відставку та про проведення позачергових парламентських виборів 20 червня.

  Читати більше
  next
 4. Джо Байден

  Джо Байден обіцяв визнати геноцид вірмен ще до обрання президентом. Це рішення може погіршити відносини США та Туреччини, а Вірменія його вітає.

  Читати більше
  next
 5. Випуск новин

  Індії не вистачає вакцини для щеплення власного населення, тому країна призупиняє експорт.

  Читати більше
  next
 6. чоловік у масці

  Джо Байден вважає Володимира Путіна убивцею, Путін побажав Байдену здоров'я.

  Читати більше
  next
 7. Протест

  Прем'єр Вірменії Нікол Пашинян повідомив, що після перемовин з опозицією та президентом є домовленість про дострокові парламентські вибори у країні.

  Читати більше
  next
 8. Video content

  Video caption: Нагірний Карабах. Повернення додому після майже 30 років
 9. Ольга Івшина, Ольга Просвірова, Ілля Барабанов, Марина Катаєва

  ВВС, Лачин

  Лачин

  На повернення Лачина - маленького містечка на південно-західному схилі Карабаського хребта - Азербайджан чекав майже три десятиліття.

  Читати більше
  next
 10. Ілля Барабанов, Марина Катаєва

  ВВС, Вірменія

  Дорога

  Розділені села, перерізані дороги, виробництва, що зупинилися - після осінньої війни 2020 року між Вірменією і Азербайджаном з'явилися десятки кілометрів нового кордону.

  Читати більше
  next