Книжки

 1. Жадан

  Як не загубитися серед сотень подій, презентацій і виступів. Де послухати Оксану Забужко, зустріти Сергія Жадана і побачити Юрія Андруховича?

  Читати більше
  next
 2. Вікторія Приседська

  BBC News Україна

  Дерманський

  Днями у Facebook розгорівся скандал через казку Сашка Дерманського, опубліковану в підручнику для третього класу. "Чому я маю пояснювати дитині, що таке самокрутка", "Хіба в нас не заборонена реклама куріння", - писали обурені батьки у соцмережі.

  Читати більше
  next
 3. Уляна Чуба

  У розмові з BBC News Україна письменниця розповіла, як вирішила написати книгу для дітей, чому писати дитячу книжку дуже непросто і як захопити дітей читанням.

  Читати більше
  next
 4. Оксана Забужко

  В інтерв'ю ВВС пані Забужко розповіла про своє ставлення до культури онлайн, про те, що і як читає, а також про свій новий роман. З лауреаткою премії Книга року ВВС-Есеїстика розмовляв член журі Вадим Карп'як.

  Читати більше
  next
 5. Video content

  Video caption: "Я можу писати лише російською, і мене це устраює", - письменник і ветеран Сергій Сайгон
 6. Сергій Сергійович Saigon

  З переможцем премії Книга року BBC-2020 Сергієм Сергійовичем Saigon поговорив телеведучий і член журі конкурсу Вадим Карп'як.

  Читати більше
  next
 7. Оксана Забужко

  Оксана Забужко працює над новим романом, події якого відбуваються "в епоху війни і ковіду".

  Читати більше
  next
 8. Віталій Чепинога

  Блогер, член журі

  Іван Андрусяк

  Рецензія члена журі Віталія Чепиноги на книжку Івана Андрусяка "Морськосвинський детектив", яка вийшла у фінал Дитячої Книги року ВВС-2020.

  Читати більше
  next