Освіта

 1. шкільний автобус

  Батько семирічної дівчинки, якій вчителька підстригла волосся без дозволу батьків, подає до суду на район школи та двох співробітників за мільйон доларів.

  Читати більше
  next
 2. Олександр Скопненко

  кандидат філологічних наук

  фемінітиви

  BBC News Україна поновлює мовний блог після смерті професора Олександра Пономарева. Тепер його вестиме кандидат філологічних наук Олександр Скопненко. Надсилайте ваші запитання!

  Читати більше
  next
 3. Люсія Бласко

  BBC News Mundo

  Katherine Heigl during a childbirth scene in the 2007 movie Knocked Up

  Для багатьох одним з джерел знань про пологи є художні фільми. Але наскільки правдиво та реалістично зображують цю подію режисери та сценаристи?

  Читати більше
  next
 4. Випуск новин

  Володимир Зеленський став другим міжнародним лідером, що потрапив в Овальний кабінет Білого дому після обрання Джо Байдена президентом.

  Читати більше
  next
 5. Video content

  Video caption: "Чи й не зірка тут знайшлася!" Чому креативна вчителька пішла зі школи
 6. алкоголь

  У Подільську Одеської області поліцейські притягнули до відповідальності юнаків, які перебували на території місцевого ліцею у нетверезому стані та порушували публічний порядок перед урочистостями до 1 вересня.

  Читати більше
  next
 7. Ганна Чугай

  Для ВВС News Україна, Харків

  Ольга Халепа

  Учительку біології, яка на карантині почала читати на уроках реп, визнали найкращим педагогом за версією тижневика "Освіта". Але, каже вона, у рідній школі її зацькували аж до звільнення. Що сталося та чому освітянка у власному селі опинилася без роботи?

  Читати більше
  next