Освіта

 1. Олеся Островська-Люта, Тимофій Милованов, Вадим Карп'як

  Тимофій Милованов та Олеся Островська-Люта зійшлись у битві думок про читання, навчання і задоволення. Модерував розмову Вадим Карп'як.

  Читати більше
  next
 2. Гімн України

  Київрада підтримала рішення щодо гімну в школах, яке призвело до гострих суперечок у соцмережах. Що воно означає насправді?

  Читати більше
  next
 3. школа

  Міністерство здоров'я України виступає за те, щоб діти з вересня почали відвідувати школу у більшості населених пунктах країни.

  Читати більше
  next
 4. ЗНО 2020

  Зовнішнє незалежне оцінювання показало, що близько 23 тисяч дітей серед тих, хто складав іспити, провалили тести з української мови та літератури, а також тест з історії України.

  Читати більше
  next
 5. Діана Куришко

  BBC News Україна

  школа

  Якими можуть бути сценарії навчального року, чи погіршиться якість освіти, якщо діти і далі вчитимуться дистанційно, чи може бути спалах коронавірусу, якщо всі підуть до школи? Розбиралась ВВС News Україна.

  Читати більше
  next
 6. Мітинг

  На найближчому позачерговому засіданні, яке має відбутися у вівторок, 21 липня, законопроєкт Бужанського не розглядатимуть, розповів спікер Ради.

  Читати більше
  next
 7. У США школярку відправили до тюрми. Вона не виконала домашню роботу

  15-річна дівчина перебуває за ґратами принаймні з середини травня, бо "не зробила домашку".

  Читати більше
  next
 8. Святослав Хоменко

  BBC

  Багато учасників не приховували свого критичного ставлення до Володимира Зеленського

  Потенційна можливість ухвалення законопроєкту, який зачепить менш як 1% українських шкіл, зібрала під стінами ради кілька тисяч людей. Чого хоче досягти автор проєкту Максим Бужанський і що про це думають його опоненти?

  Читати більше
  next