Інвалідність

 1. Оксана Нечепоренко

  для BBC News Україна, Харків

  Максим Крипак

  Найтитулованіший спортсмен недавньої Паралімпіади харків'янин Максим Крипак пригадує, що вперше потрапив до басейну не заради спорту, а тому що так порадили лікарі.

  Читати більше
  next
 2. паралімпійці

  Українську паралімпійську збірну у Токіо представлятимуть 143 спортсмени, які змагатимуться у 15 видах спорту. Початок Ігор - 24 серпня.

  Читати більше
  next
 3. Steve Saylor playing The Last of Us Part II

  Комп'ютерні ігри популярні сьогодні як ніколи, але геймерам-інвалідам довелося докласти чимало зусиль, щоб зайняти там свою нішу.

  Читати більше
  next
 4. Єлизавета Жарких

  Для BBC News Україна, Херсон

  інтернати

  Якщо дитині казати, що вона нікому не потрібна, чи досягне вона успіху? Вихованці інтернату розповіли ВВС News України, як слухали таке. Але все одно йшли вперед.

  Читати більше
  next
 5. Жанна Безп'ятчук

  BBC News Україна

  люди з інвалідністю

  Сексуальність людей з інвалідністю - це досі табу в Україні. Якщо людина народилася з порушеннями, то її взагалі можуть сприймати, наче істоту без статі та сексуальних потреб. Але це зовсім не так.

  Читати більше
  next
 6. Video content

  Video caption: Модне ательє, у якому працюють люди з інвалідністю

  У Львові майже два роки працює інклюзивне ательє Lady Di atelier. Тут шиють шовкові хустинки з авторськими принтами, а також малюють картини та проводять арт-терапію.

 7. Діана Куришко, Оксана Піддубна

  ВВС News Україна, Київ - Хмільник

  лікар-гінеколог Валентина Пугач

  Її звичайний день - це приїхати на роботу, прийняти десятки пацієнтів, поспілкуватися з колегами і поїхати додому. Валентина Пугач працює гінекологом. Вона пересувається на візку і терпіти не може, щоб її жаліли.

  Читати більше
  next
 8. Еллі Голдстейн

  18-річна Еллі Голдстейн, яка народилася з синдромом Дауна, стала першою моделлю з особливостями розвитку, яка знялася для рекламної кампанії Gucci та журналу Vogue.

  Читати більше
  next