Правосуддя

 1. Габбі Петіто

  Поліція штату Флорида і ФБР відновили пошуки нареченого загиблої 22-річної Габріель Петіто Браяна Лондрі. Він все ще проходить у справі як ключовий свідок попри нові обставини загибелі дівчини, які з'ясувалися.

  Читати більше
  next
 2. Шефір

  У МВС розповіли про деталі замаху на першого помічника президента Володимира Зеленського Сергія Шефіра.

  Читати більше
  next
 3. Володимир Зеленський

  Президент Володимир Зеленського відреагував на замах на свого першого помічника Сергія Шефіра та пообіцяв "сильну відповідь".

  Читати більше
  next
 4. Сергій Шефір

  У середу на одного з найближчих довірених людей в оточенні президента Володимира Зеленського, його особистого друга Сергія Шефіра скоїли напад - машину розстріляли з автомата.

  Читати більше
  next
 5. шефір

  На Київщині стріляли у автомобіль першого помічника президента Володимира Зеленського Сергія Шефіра.

  Читати більше
  next
 6. Олександр Литвиненко

  Росія відповідальна за вбивство колишнього працівника російських спецслужб Олександра Литвиненка - про це йдеться у рішенні Європейського суду з прав людини.

  Читати більше
  next
 7. тести на коронавірус

  Правоохоронці викрили туристичну агенцію на Запоріжжі, яка виготовляла ПЛР-тести із негативним результатом на COVID-19 для перетину кордону, повідомила Національна поліція.

  Читати більше
  next
 8. Стрілянина

  Стрілянина у російській Пермі, внаслідок якої загинуло шестеро людей і ще кілька десятків поранені - черговий випадок масового вбивства у закладах освіти.

  Читати більше
  next
 9. Габбі Петіто

  У національному парку у Вайомінгу знайшли тіло жінки, чиї параметри збігаються з Габбі Петіто.

  Читати більше
  next
 10. Роберт Дерст

  Героя документального серіалу каналу HBO "Таємниці мільярдера" (The Jinx), американського спадкоємця нерухомості й мільйонера Роберта Дерста визнали винним у вбивстві подруги Сьюзан Берман. Він випадково зізнався в злочині просто під час зйомок.

  Читати більше
  next