Куба

 1. Гордон Корера

  Кореспондент ВВС з питань безпеки

  Illustration of man undergoing an experiment on his brain

  Лікарі, вчені, розвідники, урядовці - хто тільки не намагався зрозуміти природу "гаванського синдрому", загадкової хвороби, що вразила американських дипломатів та агентів спецслужб. Одні вважають його секретною зброєю, другі - засобом стеження, треті - фантазією.

  Читати більше
  next
 2. The River Narva (file image)

  На кордоні Росії та Естонії затримали трьох кубинців. За даними російських прикордонників, вони намагалися переплисти Нарву на надувних матрацах і у такий спосіб перебратись з Росії до Естонії.

  Читати більше
  next
 3. випуск новин

  Арсен Аваков написав заяву про відставку. Він керував міністерством внутрішніх справ з лютого 2014-го року.

  Читати більше
  next
 4. Куба

  Вперше за понад 60 років тисячі протестувальників вийшли на вулиці приблизно у двадцяти містах по всьому острову, скандуючи "Свобода!" і "Геть диктатуру!".

  Читати більше
  next
 5. Arrest of an anti-government demonstrator in Havana, Cuba (11 July)

  У кубинській столиці Гавані та інших містах країни пройшли багатотисячні акції протесту проти комуністичного уряду країни.

  Читати більше
  next
 6. Raúl Castro at the Communist Party congress

  З 1959 року Куба асоціювалася з іменами братів Кастро - спочатку Фіделя, а потім Рауля. Що зміниться тепер, коли Рауль Кастро оголосив, що йде з посади першого секретаря ЦК Комуністичної партії Куби?

  Читати більше
  next
 7. Хосе Карлос Куето

  BBC News Mundo

  Hemingway en 1944.

  Мало хто знає, що великий письменник під час Другої світової війни відчайдушно шукав нацистські субмарини в Карибському морі.

  Читати більше
  next