Космос

 1. Команда

  Космічний туризм вийшов на новий виток: в капсулі Dragon компанії SpaceX Ілона Маска на орбіту відправили чотирьох туристів.

  Читати більше
  next
 2. Семборскі, Арсено, Айзекман та Семборскі ще пів року тому жили своїм звичним життям, а невдовзі вони повноцінно вийдуть на орбіту Землі

  Компанія SpaceX готується запустити на орбіту Землі чотирьох непрофесійних астронавтів, що стане черговим знаковим кроком у розвитку космічного туризму.

  Читати більше
  next
 3. The ISS pictured from a Soyuz spacecraft last year

  "Роскосмос" повідомив про задимлення під час підзарядки акумуляторів станції. Раніше інженери та чиновники попереджали про небезпеку катастрофи на станції.

  Читати більше
  next
 4. Надмасивна чорна діра в центрі галактики, яку ледь видно в центрі зображення, викидає потужні струмені речовини в космос

  Астрономи опублікували найбільш детальні зображення галактик за межами нашої власної - знімків кращої якості ще ніколи не оприлюднювали.

  Читати більше
  next
 5. Drill hole

  Інженери NASA намагаються розібратися, що ж пішло не так з першою спробою марсоходу Perseverance зібрати зразки марсіанської породи.

  Читати більше
  next
 6. Модуль "Наука" на МКС

  Російський модуль "Наука" за кілька годин після стикування з Міжнародною космічною станцією (МКС) раптово запустив двигуни. Це змінило положення станції у просторі, а екіпажу довелося повертати МКС у попередню позицію.

  Читати більше
  next
 7. Джефф Безос

  Федеральне управління цивільної авіації США (FAA) вперше з 2004 року уточнило критерії присвоєння звання астронавта.

  Читати більше
  next
 8. Аппарат на Марсе

  Сейсмічні коливання марсіанського ґрунту, які вловив геологічний зонд InSight, надісланий на Червону планету в 2018 році, допомогли планетологам отримати докладні дані про внутрішню будову Марса, зокрема про розмір його рідкого металевого ядра, склад мантії та товщину кори.

  Читати більше
  next
 9. Video content

  Video caption: Найбагатша людина світу здійснила 10-хвилинну мандрівку в космос.