Віталій Кличко

 1. Video content

  Video caption: Мер Києва каже, що дозволу на їхнє встановлення не надавала.
 2. новини

  У випуску новин також - чи варто Європі готуватися до нової хвилі біженців, цього разу - з Афганістану.

  Читати більше
  next
 3. ввс

  У вівторок на місці, де в лютому 2014 року розстріляли активістів Майдану, почали встановлювати інсталяцію з атрибутами радянського побуту. Її частково знесли активісти.

  Читати більше
  next
 4. Віталій Кличко та Володимир Зеленський

  Діяльність мера Києва Віталія Кличка задоволені 50% опитаних киян, а діяльністю президента Володимира Зеленського - 36%. Такими є результати опитування соціологічної групи "Рейтинг", проведеного у липні.

  Читати більше
  next
 5. В'ячеслав Шрамович

  ВВС News Україна

  Зеленський

  Володимир Зеленський на пресконференції до другої річниці президентства розповів, коли ж завершиться епоха бідності, як планують вбити олігархію та мир з Путіним. Та що від нього хотіли Кличко і Порошенко.

  Читати більше
  next
 6. Віталій Кличко

  До будинку, де квартира у міського голови Києва Віталія Кличка, зранку вівторка прийшли силовики. Про це заявив сам Кличко. Правоохоронці ж кажуть, що прийшли не до нього, а до сусідів - для перевірки законності оренди.

  Читати більше
  next
 7. кошик, паска

  Міністерство охорони здоров'я Україна не планує запроваджувати посилені обмеження на великодні та травневі свята. Водночас Київ уже готує додаткові заходи на цей час.

  Читати більше
  next
 8. київ

  Мер Києва Віталій Кличко заявив про запровадження суворих обмежень у Києві із закриттям шкіл, садочків та обмеженням доступу до громадського транспорту.

  Читати більше
  next
 9. Віталій Кличко

  Чинний міський голова Києва Віталій Кличко офіційно набирає 50,52%, а це означає, що другого туру в столиці не буде.

  Читати більше
  next