Література

 1. читач року

  У змаганні можуть брати участь позитивні чи негативні рецензії на будь-яку книжку з довгих списків Книги року ВВС-2021, Дитячої Книги року ВВС-2021 та Книги року-Есеїстика-2021.

  Читати більше
  next
 2. Катерина Бабкіна

  Лауреаткою премії Центральної Європи Angelus за твори, перекладені та видані польською мовою, стала українська письменниця Катерина Бабкіна. Вона ж стала лауреаткою премії читацьких симпатій.

  Читати більше
  next
 3. Олександр Скопненко

  Кандидат філологічних наук

  Каховське водосховище

  BBC News Україна поновлює мовний блог. Надсилайте ваші запитання на адресу questions.ukrainian@bbc.co.uk

  Читати більше
  next
 4. книга

  Міністерство культури та інформаційної політики визнало недоречною закупівлю в бібліотеки книги Марини Ланге "Щоб у 16 не було запізно".

  Читати більше
  next
 5. Книга Року ВВС

  Премію "Книга року ВВС", що становить еквівалент 1000 британських фунтів в українських гривнях, вручають автору найкращої книжки художньої прози, есеїстики, а також автору найкращої дитячої книги.

  Читати більше
  next
 6. Bob Dylan. File photo

  На американського співака й музиканта Боба Ділана подала до суду, яка каже, що він сексуально розбещував її у 1965 році, коли їй було лише 12 років.

  Читати більше
  next
 7. Яна Литвинова

  ВВС, Лондон

  Памятник Вальтеру Скотту в Эдинбурге

  Вальтера Скотта вважають батьком історичного роману, але він також зумів змінити уявлення про Шотландію і у самих шотландців, і у всього світу.

  Читати більше
  next
 8. Ліля Хомишин

  Івано-Франківськ, для BBC News Україна

  "Принцеса + принцеса: довго і щасливо"

  Українські бібліотеки поповнились книгами-коміксами новозеландської письменниці Кейті О’Нілл "Принцеса + принцеса: довго і щасливо". Але такий сюжет не сподобався депутатам, релігійним громадам та активістам, бо комікс закінчується обіймами дівчат, які схожі на весілля.

  Читати більше
  next
 9. Книга року ВВС

  Уперше премія Книга року ВВС розпочалася на Книжковому Арсеналі. Подати книгу на конкурс цього року можна буде з 5 липня до 10 вересня. У грудні журі оголосить переможців.

  Читати більше
  next