Брекзит

 1. Лондон

  Чому вихід Британії з ЄС відбувся у стриманій атмосфері, яким буде рішення щодо імпічменту Трампа і чи можуть "розумні" пристрої привчити нас до спорту - в огляді преси.

  Читати більше
  next
 2. Брекзит

  В ніч на 1 лютого Велика Британія залишила Європейський Союз. Але це ще не кінець, і процес виходу затягнеться на певний час.

  Читати більше
  next
 3. Агуеро і Салах

  Футбольна Прем’єр-ліга Англії може втратити свій статус найкращого та найбагатшого чемпіонату світу після брекзиту та введення нових лімітів на іноземних гравців, пише Daily Mail.

  Читати більше
  next
 4. Анастасія Зануда

  ВВС News Україна

  брекзит

  Хоч і дещо пізніше, ніж очікувалося, але Британія залишає Європейський Союз. Чого саме чекати після брекзиту для українців - BBC News Україна спробувала розібратися.

  Читати більше
  next
 5. жінка

  Україна запровадила з 31 січня 2020 року до 30 січня 2021 року безвізовий режим для громадян Великої Британії.

  Читати більше
  next
 6. Мартін Вебер

  Кореспондент BBC з питань бізнесу

  Половина продажів Boeing припадає на 737 Max

  "Підмочена" репутація Boeing, буремний вихід Британії з ЄС і Huawei, як заручник торговельної війни між США і Китаєм. Читайте про це в огляді головних економічних подій року, що минає.

  Читати більше
  next
 7. випуск новин

  Слідство вважає, що до вбивства журналіста Павла Шеремета причетні музикант Андрій Антоненко, медсестра Яна Дугарь та лікарка Юлія Кузьменко. Вони це відкидають.

  Читати більше
  next
 8. джонсон

  Офіційні результати загальних виборів у Великій Британії - Консервативна партія на чолі з прем'єр-міністром Борисом Джонсоном перемогла й отримала вражаючу більшість у Палаті громад.

  Читати більше
  next
 9. Борис Джонсон перемагає на парламентських виборах у Великій Британії

  Консервативна партія на чолі з прем'єр-міністром Борисом Джонсоном перемагає на виборах до Палати громад - такі результати опитування на виході з дільниць для голосування.

  Читати більше
  next
 10. Ірена Таранюк

  BBC News Україна, Лондон

  Туалетний папір

  Від туалетного паперу, рибних консервів, дитячого харчування - до ліків, гумору і здорового глузду. Джентльменський набір, як пережити Брекзит.

  Читати більше
  next