Джо Байден

 1. генерал міллі

  Одразу два американські генерали заявили, що рекомендували залишити в Афганістані 2500 військових.

  Читати більше
  next
 2. QAnon Shaman

  Джейкоб Ентоні Чанслі на прізвисько "Шаман" був одним з тисяч прихильників експрезидента Дональда Трампа, що намагалися завадити Конгресу США затвердити результати виборів 2020 року.

  Читати більше
  next
 3. Випуск новин

  Володимир Зеленський став другим міжнародним лідером, що потрапив в Овальний кабінет Білого дому після обрання Джо Байдена президентом.

  Читати більше
  next
 4. зеленський і байден

  У західній пресі обговорюють результати зустрічі Володимира Зеленського з президентом США Джозефом Байденом у Білому домі 1 вересня.

  Читати більше
  next
 5. Video content

  Video caption: Зустріч Зеленського і Байдена у Вашингтоні: про що говорили президенти
 6. зеленський і байден

  Президент Володимир Зеленський заявив про всебічну підтримку України з боку США під час перемовин з американським колегою Джо Байденом у Вашингтоні.

  Читати більше
  next
 7. зеленський, байден

  Визволення українських полонених, терміни вступу України в НАТО, питання безпеки на тимчасово окупованих територіях Донбасу та Криму, запуск "Північного потоку-2" та залучення США до мирного врегулювання на Донбасі – це лише приблизний список питань, які планують обговорити президенти.

  Читати більше
  next
 8. Галина Корба

  ВВС News Україна

  зеленський байден

  Головне питання - чи складеться між президентами правильна хімія, яка дозволить просувати співпрацю між Україною та Америкою.

  Читати більше
  next
 9. Марчук

  А також - від коронавірусу помер Євген Марчук. Ключові політичні рішення і висловлювання генерала, який мріяв стати президентом.

  Читати більше
  next