ЄС

 1. Джулі Бенсман

  BBC Travel

  Синє вино

  Іспанський стартап Gïk створив вино електрично-синього кольору. Хтось від подиву здіймає брови, а хтось і келих за успіх нового проекту.

  Читати більше
  next
 2. Париж

  30 країн вимагають для в'їзду ПЛР-тест та/або повну вакцинацію. Без тестів і щеплень відкриті три країни.

  Читати більше
  next
 3. греція, туреччина, кордон

  Греція встановила 40-кілометрову огорожу і систему відеоспостереження на кордоні з Туреччиною, побоюючись можливого напливу мігрантів з Афганістану.

  Читати більше
  next
 4. спецвипуск

  У випуску - виклики, втрати і здобутки України за минулі 30 років. Чи знайшла Україна своє місце серед європейських демократій.

  Читати більше
  next
 5. Випуск новин

  Розповідаємо про правила та підводні камені подорожей до ЄС із українськими ковід-сертифікатами.

  Читати більше
  next
 6. Оксана Антоненко

  ВВС

  Мигранты в Литве

  Потік нелегальних мігрантів з Білорусі до Литви виріс у 30 разів після погроз Олександра Лукашенка послабити контроль за нелегальною міграцією через санкції ЄС. Литовська влада називає їх "знаряддям гібридної агресії" і робить усе, щоб показати Лукашенку, світу і контрабандистам, що Литва - найгірше місце для в'їзду в ЄС.

  Читати більше
  next
 7. The River Narva (file image)

  На кордоні Росії та Естонії затримали трьох кубинців. За даними російських прикордонників, вони намагалися переплисти Нарву на надувних матрацах і у такий спосіб перебратись з Росії до Естонії.

  Читати більше
  next
 8. Виктор Орбан

  Прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан заявив, що його уряд ініціює референдум щодо закону про захист дітей. Цей закон більшість уряду Євросоюзу та Єврокомісія різко засудили як такий, що дискримінує сексуальні меншини.

  Читати більше
  next
 9. пляж

  Рада ЄС включила Україну до переліку держав, для громадян яких пропонують скасувати обмеження на подорожі.

  Читати більше
  next
 10. Жанна Безп'ятчук

  BBC News Україна

  енергетика

  Зеленський вимагав від Меркель конкретики щодо безпекових гарантій для України, але так її і не отримав. ВВС News Україна аналізує підсумки зустрічі та майбутні виклики відносин з Німеччиною.

  Читати більше
  next