Ефіопія

 1. Війна в Ефіопії: влада заявила про взяття столиці бунтівного регіону

  Прем’єр-міністр Ефіопії Абій Ахмед Алі заявив, що урядові сили завершили військову операцію й тепер повністю контролюють Мекеле - столицю бунтівного регіону Тиграй.

  Читати більше
  next
 2. Георгій Ерман

  BBC News Україна

  Голод в Ефіопії

  Прорадянський режим в Ефіопії, який існував у 1974-1991 роках, запозичив найгірше з радянського історичного досвіду сталінських часів і використав голод як зброю проти населення, яке повстало проти репресивного режиму.

  Читати більше
  next
 3. Георгій Ерман

  BBC News Україна

  Тиграй

  Військовий конфлікт в Ефіопії за два тижні забрав сотні життів, може розколоти країну з населенням понад 110 млн і призвести до появи мільйонів біженців. Це може дестабілізувати всю Східну Африку і навіть вдарити по Європі.

  Читати більше
  next
 4. A volunteer holds an Ethiopian flag during a blood donation ceremony for the injured members of Ethiopia's National Defense Forces (ENDF) fighting against Tigray's special forces on the border between Amhara and Tigray, at the stadium in Addis Ababa, Ethiopia November 12, 2020.

  Аеропорти розташовані недалеко від провінції Тиграй, де з початку листопада федеральні війська ведуть активні бої із загонами Народного фронту звільнення.

  Читати більше
  next
 5. Tigray special forces in federal military uniforms

  Amnesty International повідомила, що "велику кількість, можливо, сотні" цивільних зарубали мачете та зарізали ножами під час протистояння армії Ефіопії та бунтівних бойовиків у провінції Тиграй.

  Читати більше
  next
 6. Люди святкують

  На півдні Ефіопії сталися сутички між активістами та силами безпеки після того, як влада не провела обіцяний референдум.

  Читати більше
  next