Росія

 1. Лукашенко і Путін

  Президент Білорусі Олександр Лукашенко все більше дратує російського президента Володимира Путіна. Чому?

  Читати більше
  next
 2. лукашенко

  Президент Білорусі Олександр Лукашенко напередодні президентських виборів у цій країни 9 серпня у зверненні до парламенту заявив, що Росія боїться втратити зараз цю країну.

  Читати більше
  next
 3. поліція, москва

  В російських містах проходять несанкціоновані акції солідарності з протестувальниками в Хабаровську, які третій тиждень поспіль виходять на підтримку арештованого губернатора Хабаровського краю Сергія Фургала.

  Читати більше
  next
 4. Енді Картрайт

  Розповідаємо деталі резонансної справи про вбивство Енді Картрайта, в якому звинувачують його власну дружину.

  Читати більше
  next
 5. Ілля Барабанов, Ольга Івшина, Андрій Сошніков

  BBC

  пам'ятник розвідникам у Калінінграді

  Російська служба Бі-бі-сі вивчила пам'ятники загиблим в локальних війнах у різних містах країни, виявила на них прізвища російських офіцерів, яких раніше не згадували, і з'ясувала, що пам'ятники часто розповідають більше, ніж військові і чиновники.

  Читати більше
  next
 6. Леонід Кравчук

  Перший президент Леонід Кравчук погодився очолити українську делегацію в Тристоронній контактній групі з врегулювання ситуації на Донбасі.

  Читати більше
  next
 7. лукашенко

  Затримання в Білорусі росіян, яких державні ЗМІ відразу назвали найманцями ‎іноземної приватної військової кампанії, збурило спокій країни, яка активно готується до президентських виборів 9 серпня.

  Читати більше
  next
 8. Совбез

  Правоохоронці Білорусі порушили справу про підготовку теракту щодо десятків росіян, яких вважають бойовиками ПВК "Вагнер".

  Читати більше
  next
 9. Такі нашивки

  Білоруські силовики повідомили, що майже половина затриманих в країні бойовиків "Вагнер", воювала на Донбасі. З цього приводу в МЗС країни запросять посла України.

  Читати більше
  next