Здоров'я

 1. Greg Rutherford

  33-річний британський легкоатлет Грег Резерфорд пережив чималий стрес, коли під час карантину виявив ущільнення на своїх статевих органах.

  Читати більше
  next
 2. У МОЗ розповіли, які школи не відкриються з 1 вересня

  В суботу в Україні знову зафіксували рекорд поширення коронавірусу - COVID-19 виявили у 1 847 людей. Це найбільша цифра за добу за увесь час.

  Читати більше
  next
 3. врач

  Американські чиновники не готові випробовувати російську вакцину навіть на мавпах, а більшість опитаних російських лікарів не хочуть використовувати її.

  Читати більше
  next
 4. Мапа

  В якій області найбільше інфікованих коронавірусом? Скільки одужало? А скільки померло? Все це - на нашій інтерактивній мапі.

  Читати більше
  next
 5. Маска в метро

  В Україні 13 серпня зафіксували новий пік захворюванності на COVID-19.

  Читати більше
  next
 6. пробирки

  Володимир Путін оголосив про реєстрацію в Росії першої у світі вакцини від коронавірусу. І стверджує, що його донька вже пройшла щеплення.

  Читати більше
  next
 7. Микола Воронін

  Кореспондент з питань науки

  Антитела атакуют коронавирус

  ВВС розповідає, що вчені дізналися про імунітет до Covid-19 за пів року, що минули від початку пандемії, і чому більшість дослідників вірусу і розробників вакцин до нього налаштовані доволі оптимістично.

  Читати більше
  next
 8. Анастасія Голошивець

  для ВВС News Україна

  Борщівник

  Привабливий зовні, отруйний зсередини - Україну атакує борщівник. Прозорий водянистий сік рослини, потрапляючи на шкіру під дією сонячних променів, спричинює опіки.

  Читати більше
  next
 9. Карантин

  Кількість інфікованих кронавірусом в Україні продовжує стрімко зростати - за минулу добу виявлено майже півтори тисячі нових хворих.

  Читати більше
  next