Книга року ВВС

 1. Світлана Патра

  Читачка ВВС News Україна

  Зовсім не страшна книга

  Читацька рецензія Світлани Патри на книжку Анастасії Леухіної "Зовсім не страшна книга", яка увійшла до довгого списку Книги року ВВС-Есеїстика 2020.

  Читати більше
  next
 2. Марина Рябченко

  Читачка ВВС News Україна

  "Юпак"

  Читачка Марина Рябченко ділиться враженнями про роман "Юпак", який увійшов до Довгого списку Книги року ВВС.

  Читати більше
  next
 3. Читач року

  Ви можете написати рецензію на будь-яку книжку з Довгих списків Книги року ВВС-2020 і стати Читачем року ВВС та отримати приз.

  Читати більше
  next
 4. бібліотека

  Бібліотеки, де можна побачити мумію фараона, поспівати у караоке, погратися у PlayStation і погладити собаку. В Україні вони змінюються завдяки активності як бібліотекарів, так і місцевих громад.

  Читати більше
  next
 5. Довгий список Книга року ВВС 2020

  До довгих списків цього року увійшли 34 видання у трьох категоріях: Книга року ВВС, Дитяча книга року ВВС та Книга року ВВС-Есеїстика. Серед них - три книжки Олега Сенцова.

  Читати більше
  next
 6. читання книга

  Тимофій Милованов та Олеся Островська-Люта зійшлись у битві думок про читання, навчання і задоволення у дискусії від Книги року BBC 2020.

  Читати більше
  next
 7. Книга року 2020

  Щорічний конкурс "Книга року ВВС" почався з публічної віртуальної дискусії "Чому ми читаємо книги?". Учасники: колишній міністр економічного розвитку Тимофій Милованов, директорка Мистецького Арсеналу Олеся Островська-Люта та телеведучий, член журі "Книги року ВВС" Вадим Карп'як.

  Читати більше
  next
 8. Олеся Островська-Люта, Тимофій Милованов, Вадим Карп'як

  Тимофій Милованов та Олеся Островська-Люта зійшлись у битві думок про читання, навчання і задоволення. Модерував розмову Вадим Карп'як.

  Читати більше
  next
 9. Чепинога і Карпяк

  Український блогер, політтехнолог та спічрайтер Віталій Чепинога цього року долучився до журі конкурсу Книга року ВВС разом з телеведучим Вадимом Карп'яком.

  Читати більше
  next
 10. Діана Куришко

  BBC News Україна

  Віддана

  Фільм про стосунки між жінками, створений переважно жінками - це "Віддана". Стрічка, знята за романом Софії Андрухович "Фелікс Австрія". Емоційна, сповнена метафор і лірики казка.

  Читати більше
  next