Тварини

 1. коти

  Під час одного з досліджень вчені виявили, що 8% котів і менш як 1% собак з великої вибірки справді перехворіли на Covid-19. Скоріше за все, тварини заразилися від своїх господарів.

  Читати більше
  next
 2. ведмідь гризлі

  Працівники берегової охорони США побачили повідомлення SOS, які їм подавав чоловік з даху хатини. Чоловік махав руками в повітрі, закликаючи допомогти.

  Читати більше
  next
 3. японія

  Чиновники в Токіо нервово спостерігають за головним водним майданчиком майбутньої Олімпіади, де небажаний гість завдав збитків на 1,28 млн доларів, змусивши робити терміновий ремонт.

  Читати більше
  next
 4. Випуск новин

  Обіцянки і очікування від нового міністра внутрішніх справ України

  Читати більше
  next
 5. Правила поводження з тваринами. Рада підтримала нові норми

  Заборона залишати тварин в закритому авто у спеку, надавати фотопослуги з тваринами, утримувати хижих звірів удома - що ще ухвалили депутати?

  Читати більше
  next
 6. Леонід Лунєєв

  ВВС

  позіхати

  Вчені нарахували 1 291 позіхання у 55 ссавців і 46 птахів і вирахували одну характерну залежність - чим більший мозок, тим довше вони позіхають.

  Читати більше
  next
 7. Grizzly bear

  65-річна медсестра з Каліфорнії подорожувала з двома друзями на гірських велосипедах. У ніч проти вівторка ведмідь вагою 181 кг напав на їхній табір.

  Читати більше
  next
 8. пітон

  Пітон довжиною 1,6 метра пробрався до австрійця у квартиру і зачаївся в унітазі. Коли чоловік пішов в туалет, він несподівано відчув, як його щось вкусило. 

  Читати більше
  next
 9. М'ясо в Іспанії

  Коли лівий іспанський міністр Альберто Гарсон почав кампанію зі зменшення споживання м'яса в країні, він не очікував, що не тільки любителі біфштексів, фермери-скотарі і виробники м'ясної продукції, а й колеги по коаліції захочуть зробити з нього відбивну.

  Читати більше
  next