Саудівська Аравія

 1. Наследный принц Саудовской Аравии Мухаммед ибн Салман

  Колишній офіцер саудівської розвідки стверджує, що наслідний принц Мухаммед ібн Салман у 2014 році планував убивство короля Абдалли.

  Читати більше
  next
 2. Ерозія пошкодила поверхню, що ускладнило вивчення скульптур

  Гігантські зображення верблюдів, висічені з цілих скель, відкрили ще в 2018 році. Але тоді археологи вважали, що їх створили на початку нашої ери.

  Читати більше
  next
 3. фотографії загиблих

  У першому оприлюдненому файлі міститься інформація про тісні зв'язки виконавців нападів з Саудівською Аравією. Однак доказів причетності до терактів безпосередньо саудівської влади немає.

  Читати більше
  next
 4. Діана Куришко, Георгій Ерман

  BBC News Україна

  Буковель

  За перше півріччя цього року Україну відвідало понад 17 тисяч арабських туристів. У Карпатах рекламу та меню тепер перекладають арабською, а туристичний бізнес оживає.

  Читати більше
  next
 5. Oil pumps

  Ціна травневих ф'ючерсів американської нафти WTI вперше впала нижче 0 доларів за барель. Трейдери доплачують, аби нафту забирали.

  Читати більше
  next
 6. President Donald Trump speaks from the press briefing room with members of the White House coronavirus Task Force (1 April).

  Президент США Дональд Трамп заявив, що найближчим часом очікує угоди, яка покладе край ціновій війні між Саудівською Аравією і Росією

  Читати більше
  next
 7. jamal

  У Саудівській Аравії п'ятьох людей засудили до смертної кари за вбивство журналіста Джамаля Хашоггі.

  Читати більше
  next
 8. Сільвія Сміт

  BBC News, Саудівська Аравія

  Nabataean tomb

  Команда з понад 60 експертів намагається дізнатися більше про загадкову набатейську культуру, яка залишила чимало вишуканих архітектурних пам'яток.

  Читати більше
  next
 9. A Saudi man walks past renovated buildings at the historic city of Diriyah

  Таке рішення стало частиною нового візового режиму, оголошеного урядом королівства. Влада країни вдається до таких кроків задля розвитку туристичної галузі.

  Читати більше
  next