Петро Порошенко

 1. порошенко

  Правоохоронці у спеціальному екіпіруванні зі зброєю та написами ДБР виламали двері київського музею Івана Гончара, де Петро Порошенко відкрив виставку приватної колекції картин.

  Читати більше
  next
 2. зеленський

  The ‎Telegraph аналізує результати нового дослідження про жестикуляцію, яке провели учені з університету Коннектикуту.

  Читати більше
  next
 3. матвієнко

  22 травня помер Анатолій Матвієнко, який був впливовим політиком у командах Юлії Тимошенко та експрезидента Віктора Ющенка, а також депутатом від Блоку Петра Порошенка.

  Читати більше
  next
 4. порошенко

  Генеральний прокурор Ірина Венедіктова відкрила справу щодо можливих протиправних дій Петра Порошенка через призначення суддів реформованого Верховного суду.

  Читати більше
  next
 5. В'ячеслав Шрамович

  ВВС News Україна

  Порошенко, Зеленський, Портнов

  ДБР почало розслідування про те, чи вчиняв Петро Порошенко держзраду, коли підписав у 2015 році другі Мінські угоди. Що це означає?

  Читати більше
  next
 6. порошенко путін

  Петро Порошенко шість разів зустрічався з Володимиром Путіним, намагаючись вирішити конфлікт на Донбасі.

  Читати більше
  next
 7. Святослав Хоменко

  ВВС, Київ

  Порошенко

  До генпрокуратури надіслали проєкт подання про зняття з Петра Порошенка недоторканності. Офіційно колишній президент не є обвинуваченим чи підозрюваним по жодній кримінальній справі, однак його прізвище фігурує в 13 провадженнях.

  Читати більше
  next
 8. Порошенко

  Іноземна преса у вівторок аналізує розслідування ДБР, пише про білоруську королеву краси у парламенті та переймається позачерговим візитом Трампа до лікарні.

  Читати більше
  next
 9. Порошенко

  Державне бюро розслідувань направило до Генеральної прокуратури проєкт повідомлення про підозру п'ятому президенту України.

  Читати більше
  next
 10. прямий

  Телеканал "Прямий", який пов'язують з колишнім президентом Петром Порошенком, вибачився за невдалий жарт з імітацією штурму людьми в масках в прямому ефірі.

  Читати більше
  next