Секс

 1. СкайАп

  Українська авіакомпанія SkyUp з осені запроваджує новий образ своїх стюардес. Замість “сексапільних помічниць” на підборах у спідницях та з яскравим макіяжем, бортпровідниці будуть носити брюки та кросівки.

  Читати більше
  next
 2. Аня Дородейко

  ВВС

  "Нормальные люди"

  Від "Гри престолів" до "Нормальних людей" і "Статевого виховання", інтимні сцени в серіалах стають усе регулярнішими, ґрунтовнішими та переконливішими. Як їх знімають в епоху #MeToo?

  Читати більше
  next
 3. Дейл Шоу

  BBC Earth

  Динозаври секс

  Питання, як спарювалися динозаври, не дає спокою поколінням палеонтологів. Експерти пропонують доволі химерні гіпотези того, як розмножувалися найбільші ящери Землі.

  Читати більше
  next
 4. Вільям Парк

  BBC Future

  Запах тіла

  Запах тіла містить чимало інформації про нашу генетику, здоров'я та навіть особистість, але ми чомусь не звертаємо на це уваги.

  Читати більше
  next
 5. Браян Люфкін

  BBC Worklife

  Пара

  Тепер, коли вакцинація в Європі йде повним ходом, багато хто мріє надолужити згаяне під час ізоляції. Чи очікує нас гаряче літо насолоди й пригод?

  Читати більше
  next
 6. Вільгельм Райх

  Психоаналітик Вільгельм Райх розкритикував свого вчителя Фройда, очолив "сексуальну революцію" і став іконою хіпі. Яким було життя найрадикальнішої постаті в історії психоаналізу?

  Читати більше
  next
 7. Джессіка Клайн

  BBC Worklife

  Маріса Мануель асексуали

  Асексуальність - явище, яке дуже довго перебувало в тіні, але нарешті воно стає помітнішим. Розмова про неї допомагає молодим людям усвідомити свою ідентичність і змінює наші уявлення про сексуальність.

  Читати більше
  next
 8. Путін, Медведчук, Степанов

  Аналізуємо ключові події 14 травня.

  Читати більше
  next
 9. Шермен Лі

  BBC Future

  презерватив

  За допомогою новітніх технологій вчені розробляють презервативи, які міститимуть ліки від венеричних захворювань і надягатимуться без допомоги рук.

  Читати більше
  next
 10. Секс-граната

  Сапери та вибухотехніки прибули на екстрений виклик у німецькій землі Баварія, щоб знешкодити підозрілий предмет, але він виявився секс-іграшкою.

  Читати більше
  next