Нідерланди

 1. обломки Боинга

  Кабінет міністрів Нідерландів оголосив, що подає позов до Росії у Європейський суд з прав людини через катастрофу "Боїнга" MH17 на сході України 2014 року.

  Читати більше
  next
 2. Ольга Івшина

  ВВС

  обломок самолета

  Адвокати росіянина, одного з обвинувачених у збитті рейсу МН17, подали прохання про додаткове розслідування всіх альтернативних сценаріїв падіння літака.

  Читати більше
  next
 3. Боїнг

  Суд у справі МН17 попросив розсекретити супутникові знімки, на яких, можливо, видно момент пуску ракети по "Боїнгу", що виконував рейс МН17 в небі над Донбасом в липні 2014 року.

  Читати більше
  next
 4. Ольга Івшина

  ВВС

  обломки "Боинга" малазийских авиалиний, летевший рейсом МН17 из Амстердама в Куала-Лумпур

  У Нідерландах поновлюють засідання суду у справі про катастрофу "Боїнга" MH17, збитого в небі над Донецьком 2014 року. З моменту останнього слухання у березні стало відомо кілька важливих деталей про людей, що могли мати стосунок до катастрофи літака.

  Читати більше
  next
 5. Ілля Барабанов, Ольга Івшина

  Російська служба Бі-бі-сі

  місце катастрофи

  Російській службі Бі-бі-сі стало відомо, що в Донецьку заарештували Леоніда Харченка - ключового фігуранта справи про катастрофу малайзійського "Боїнга" МН17, збитого в небі Донбасу 2014 року. Він - один з чотирьох обвинувачених у справі про катастрофу рейсу МН17, яку наразі розглядає суд у Нідерландах.

  Читати більше
  next
 6. Суд

  Через пандемію коронавірусу суд Гааги у понеділок лише розглянув клопотання та запити, подані 9 та 10 березня.

  Читати більше
  next
 7. Мирослава Пеца

  BBC News Україна

  Родичі жертви катастрофи МН17

  У Нідерландах заочно судять підозрюваних у збитті малайзійського "Боїнга" над Донбасом.

  Читати більше
  next
 8. блокнот

  Наймолодшим володарем диплома про вищу освіту стане 9-річний вундеркінд Лоран Сімонс з Нідерландів, який через кілька місяців закінчить Технічний університет Ейндховена.

  Читати більше
  next
 9. Drone pic of farm near Ruinerwold

  Поліція вважає, що двоє чоловіків утримували шістьох дітей на фермі проти їхньої волі протягом дев'яти років. Одна з версій - створення секти.

  Читати більше
  next
 10. A drone photo of the farm, where a father and six children had been living in the cellar, in Ruinerwold, The Netherlands

  Чоловік з шістьма дітьми провів дев'ять років у секретному підвальному приміщенні на фермі в Нідерландах, очікуючи кінця світу.

  Читати більше
  next